Новини
26.11.2004 Служба Божа на майдані Незалежності

КИЇВ — Для надання духовної опіки учасникам мітингу на майдані Незалежності у Києві до української столиці вже прибули і готуються поїхати десятки священиків Української Греко-Католицької Церкви. Зокрема, 23 листопада зі Львова до Києва виїхали керівники та семінаристи Львівської духовної семінарії. Так само вчинили семінарійні спільноти УГКЦ з Тернополя, Івано-Франківська, Мукачева, Дрогобича.

Сьогодні об 11.00 віце-ректор Львівської духовної семінарії о. д-р Святослав Шевчук спільно з семінаристами відслужив на Хрещатику для „мешканців” наметового містечка Божественну Літургію. Під час Літургії о. Святослав зачитав учасникам молитви Звернення Синоду Єпископів Києво-Галицької Митрополії Української Греко-Католицької Церкви до вірних і всіх людей доброї волі з приводу теперішньої суспільної ситуації в Україні, яке було оприлюднене вчора. Ця Літургія стала початком щоденної літургійної молитви у центрі Києві і вже завтра мають служити священики Української Автокефальної Православної Церкви, а відтак священнослужителі інших конфесій.

У телефонній розмові о. Святослав розповів прес-секретаріату УГКЦ про те, що одна із відповідальних осіб за порядок у наметовому містечку наголосила на потребі постійної присутності духовних осіб. За її словами, люди перебувають у наметах вже четверту добу, вони втомлені і присутність священиків принесе їм нові духовні сили.

«РІСУ»

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X