Новини
28.11.2004 Віруючі східних областей України моляться за єдність України

Отримавши повідомлення із засобів масової інформації про намагання місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування Дніпропетровської, Донецької, Луганської та Харківської областей утворити автономію, віруючі різних конфесій із східних областей розпочали молитву за єдність України, — повідомив 27 листопада www.risu.org.ua директор Інституту релігійної свободи Олександр Заєць.

Так, у  Донецьку віруючі громадяни повідомили виконком Донецької міської ради про проведення 28 листопада 2004 року спільної молитви за Україну на площі біля будинку обласної державної адміністрації. За даними організаторів, в акції планують взяти участь близько 500 віруючих.

Наразі виконком намагається заборонити організаторам акції у проведенні спільної молитви у зв’язку з тим, що „в указанном мероприятии могут принять участие приверженцы различных направлений религий и вероисповеданий”. „Данное обстоятельство”, зазначено у листі міськвиконкому, „может привести к конфликтной ситуации между ними, что может дестабилизировать социально-политическую ситуацию в регионе”.

Нагадаємо, що на понеділок, 29 листопада, заплановане проведення позачергової сесії Донецької обласної Ради народних депутатів, на якій планується розглянути питання щодо можливості визначення автономного статусу області.

hotline.net.ua

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X