Новини
13.10.2006 Українська Повстанська Армія в поштових листівках Напередодні 64 річниці створення УПА створено сайт "Українська Повстанська Армія в поштових листівках", який висвітлює ще один невідомий штрих діяльності УПА. "Це невелика колекція поштових листівок, які видавалися в час діяльності УПА. Без жодних вихідних даних, виконані невідомими художниками, підписані псевдами - ці поштівки-вітання підпільно переходили кордони, несучи вістку від повстанців до своїх рідних і близьких," - пишуть автори сайту.

За деякими датами на них, вдалося встановити приблизний час виготовлення поштівок. "Можливо, хтось зможе детальніше доповнити інформацію про їхнє походження, тож просимо залишити вістку у гостьовій книзі," - звертається редакція сайту до небайдужих. Також, тут можна подивитись поштівки на тему УПА, які друкувалися вже за кордоном (після 1946 р.). Якщо врахувати, що деякі відділи повстанців змагалися до початку 60-х років ХХ століття, можна вважати цей період активною діяльністю УПА.

Автори закликають до поповнення колекції з приватних архівів: "Якщо у вас знайдуться й інші подібні поштівки до цього часу, ви можете надіслати їх на даресу редакції".

Відвідати сайт можна за адресою: http://ov.ottawa-litopys.org/poshtivkyupa/
http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=2212
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X