Новини
20.11.2006 Про нинішнього єпископа УПЦ КП в Одесі досі згадують у Черкасах...


Дотепер триває судове протистояння між УАПЦ та УПЦ КП в Одесі навколо приміщення храму Юрія Переможця. Духівництво УАПЦ щодня молиться за те, щоби у цій сумній історії нарешті з”явилася крапка.

Настоятель Кафедрального Собору Юрія Переможця, протоієрей о.Анатолій Кореньков отримав лист з Черкас. Він потребує детального викладення.

„Всечесний отче,
Хочу поінформувати вас про те, що мій попередник єпископ Яків (Макарчук) на прохання священнослужителів був звільнений від обов”язків керуючого Черкаської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви у вересні 2002 року за зловживання службовим становищем і дії не сумісні з архієрейським станом (за фінансові зловживання, постійне неправдомовство), але жодних документів мені, як єпархіальному Адміністратору та Предстоятелю УАПЦ, не повернув. Серед цих документів є єпархіальний Статут, свідоцтво про реєстрацію Єпархіального Статуту, єпархіальна печатка, фінансова документація.
Не повернули і особові справи священнослужителів, мотивуючи це тим, що він їх загубив. Але, через деякий час, я дізнався про те, що Преосвященний єпископ Яків особові справи продавав священнослужителям, про що свідчили самі священнослужителі.
Після офіційного звільнення Преосвященний єпископ Яків неодноразово видавав себе за керуючого Черкаською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви користуючись неповернутими єпархіальними документами. Підтвердженням цих слів є той факт, що 3 жовтня 2006 року Божого я отримав документ від секретаря Черкаської міської Ради у якому Преосвященнійший єпископ Яків від іменні керуючого Черкаською єпархією відмовляється від єпархіальної власності Черкасько-Кіровоградської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви на користь Черкаської єпархії УПЦ Київського Патріархату. На сьогоднішній день справа щодо фальсифікації документів знаходиться на розгляді у Соснівській прокуратурі Черкас.
Цим листом я хочу попередити дії Преосвященнійшого єпископа Якова, який колись був єпископом Української Автокефальної Православної Церкви”.

Лист підписав керуючий Черкаською і Кіровоградською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійший єпископ Іларіон.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X