Новини
22.11.2006 Від нових „вигадок” єпископа УПЦ КП в Одесі сміється ціла Одеса Новий етап протистояння провокованого єпископом УПЦ КП в Одесі Яковом (Макарчиком) проти настоятеля Кафедрального Собору УАПЦ Юрія Переможця, протоієрея о.Анатолія Коренькова не може викликати нічого крім сміху і обґрунтованого занепокоєння.
Єпископ Яків подав до слідчого відділу заяву у якій стверджує, що протоієрей о.Анатолій Кореньков „вкрав у храмі Юрія Переможця три банки із золотом, хрест священика (400 гр. Золота з ізумрудами), ікону 17 століття (срібну, ковану, емалеву)”. Святий Антімінс єпископ оцінив у 1800 гривень. У списку облачання священика по 5.000 доларів, чотири тони меді, 150 пляшок вина „Кагор”, 100 пляшок олії...
„Ця сума вилилася у понад півмільйона гривень. Смішно це читати і одночасно сумно. Храм Юрія Переможця завжди був бідним і ніколи не міг мати у своєму розпорядженні суми якою апелює єпископ УПЦ КП”, сказав о.Анатолій Кореньков.
Священик УАПЦ о.Анатолій повідомив, що в Одесі найближчим часом поновляться судові засідання, які мають поставити крапку у питанні власності на храм Юрія Переможця.    

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X