Новини
22.11.2006 Концепцію реконструкції Міжнародного аеропорту презентували в Одесі

З концепцією реконструкції 21 листопада ознайомилися учасники вже третього засідання робочої групи створеної розпорядженням Одеського міського голови Едуарда Гурвіца з метою розробки пропозицій відносно подальшого розвитку комунального підприємства.  У складі робочої групи працівники комунального підприємства, депутати Одеської міської Ради.

Концепцію презентували представники науково виробничого інституту „Украеропроект”. Передбачається, що вона буде реалізована у три етапи. Нульовий і перший  передбачає, без припинення роботи комунального підприємства, удосконалити якість смуги для літаків, замінити застаріле спеціальне обладнання на нове і сучасне, реконструювати нині існуючий пасажирський термінал.

Другий та третій етапи реконструкції заплановані на перспективу. Вони будуть реалізовані швидше за все у разі успішного пошуку спів інвестора. У цьому разі заплановані будівництво нового пасажирського терміналу з можливостями пропуску через нього до однієї тисячі пасажирів щогодини, вантажного терміналу та нової смуги яка дозволить приймати усі без виключення найсучасніші авіалайнери світу.

На заключному етапі реконструкції смугу для літаків мають збільшити  від трьох тисяч двохсот  до трьох тисяч вісімсот метрів.

„Міжнародний аеропорт Одеса у перспективі буде мати не одну а дві смуги”, наголошували присутні на засіданні представники науково виробничого інституту „Украеропроект”.  Цей крок, як передбачається, збільшить  пропускні можливості комунального підприємства.    

Голова робочої групи, член виконавчого комітету Одеської міськради Микола Андрієнко і більшість присутніх на засіданні, після тривалого обговорення,  підтримали запропоновану інститутом „Украеропроект” концепцію. Щоправда, остаточне рішення щодо перспективи реалізації кожного з етапів реконструкції може бути ухваленим лише після складання необхідного бізнес плану. Член робочої групи, депутат Одеської міськради Едуард Щеглов переконаний, що факт проведення вже третього засідання групи „цілком можливо вважати відповіддю на безвідповідальні заяви Міністерства транспорту України про можливу зміни статусу і форми власності Одеського аеропорту”.
В рамках засідання робочої групи на кілька запитань журналістів відповіла Генеральний директор міжнародного аеропорту Одеса Світлана Кобилянська. Вона, серед іншого, спростувала інформацію ЗМІ про існуючу на комунальному підприємстві заборгованість з виплати зарплати.  

Ігор Столяров
Одеса
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X