Новини
24.11.2006 Багатодітна сім‘я Мартинової і надалі мешкає у колишній прокурорській квартирі в Одесі


Начальник служби у справах дітей Одеської міськради Тетяна Бурік повідомила кореспонденту Радіо Свобода, що тимчасовий переїзд дитячого будинку сімейного типу був вимушеним.

Як виявилося, у елітній „екс-прокурорській” квартирі зробили неякісний ремонт. Відсутня гідроізоляція. Як наслідок, на стінах у кімнатах з‘явилися чорні плями цвілі, які могли зашкодити здоров‘ю дітей.

Саме такі незручності, за словами чиновника, стали причиною для тимчасового переїзду. Нині ж, після проведення першочергових заходів для усунення загрози,  діти, як зазначила Тетяна Бурік, повернулися до квартири у провулку Педагогічному і залишати її не збираються.

„Більш того, дітям надзвичайно подобається жити саме тут. Вони полюбили і школу, розташовану поруч.
Подобаються їм і прогулянки до моря. У найближчі вихідні дні вони планують відновити екскурсії на узбережжя, які вже стали звичними. Їм справді комфортно”, зазначила начальник служби у справах дітей Одеської міськради.

Вихованці дитячого будинку сімейного типу Галини Мартинової мають можливість відвідувати і різноманітні  гуртки.  Для цього дітям виділяють автобус, який завозить їх на навчання, а після завершення допомагає повернутися додому.

Ігор Столяров
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X