Новини
27.11.2006 Чернігівські націоналісти закликають не забувати своєї історії Встановлення пам’ятних дощок на будинках, де розміщувалися колишні катівні ГПУ та НКВД, вимагали учасники віче в День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій 25 листопада в Чернігові. Представники місцевих організацій Конгресу Українських Націоналістів, ГПО „Українська справа”, „Тризуб” ім. С. Бандери, Української Студентської Спілки, зібравшись біля меморіалу поблизу с.Халявин, увічнили пам’ять жертв масових розстрілів українців.

Після покладання вінків націоналісти роздали присутнім представникам ЗМІ, голові Чернігівської ОДА М.Лаврику та секретарю Чернігівської міської ради В.Гольцю заяву зі своїми вимогами. „Нащадки чекістів та поліцаїв, прихильники марксизму-ленінізму знову намагаються розв’язати війну проти українського народу. Накинувши економічний зашморг у вигляді комунальних податків  та підняття цін на шию українського народу, встромивши ножа у вигляді бездуховності та зросійщення в українську душу, вони намагаються зламати прагнення українців бути господарем на своїй землі”, - говориться в зверненні.

Коли пам’ятне віче закінчилось, патріоти продовжили заходи біля стін історичного факультету ЧДПУ ім. Т.Г. Шевченка (будинок колишнього НКВД) та пам’ятного знаку „Борцям за волю України”, де священик УПЦ КП о.Євген (Орда) провів панахиду за убієнними українцями.

Прес-служба ЧОО КУН
http://cun.org.ua/
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X