Новини
29.11.2006 Семінар за участю гостей з Польщі проведено в мерії Одеси 28 листопада в Одесі проведено семінар „Удосконалення механізмів розвитку громадянського суспільства в Україні”

Тема семінару, проведеного 28 листопада в Одесі, -  „Удосконалення механізмів розвитку громадянського суспільства в Україні”. Його учасники, представники неурядових організацій, засобів масової інформації, керівники структурних підрозділів муніципалітету Варшави, обговорили питання взаємодії муніципальних структур з організаціями громадянського суспільства. Власним досвідом з одеситами обмінялися гості з польської столиці – Варшави.
Польща, яка є членом Євросоюзу, вже встигла успішно провести адміністративно-територіальну реформу. Але і у Одеси в цій дискусії були свої вагомі аргументи.
 
„Одеса є в Україні піонером у справі розвитку місцевої демократії. Керівництво Всеукраїнської Асоціації органів самоорганізації населення знаходиться саме в Одесі. Вже протягом кількох минулих років Одеська міська Рада реєструє органи самоорганізації населення і надає їм відповідні повноваження, фінансові ресурси для вирішення різноманітних проблем”, - зазначив у своєму виступі начальник управління міжнародних стосунків, європейської інтеграції і зв’язків з одеською діаспорою Олег Долженков.
 
Проведений в Одесі семінар став першим проектом, проведеним в рамках організації „Євроміста”. Одеса і Варшава є членами цієї відомої у світі міжнародної організації.
 
Відтепер і одесити матимуть реальну можливість спостерігати за процесом становлення місцевих демократій як у Східній, так і у Західній частинах Європейського Союзу, використовувати отриманий досвід на місцевому рівні.
 
Під час перебування в Одесі гості з Варшави зустрінуться з представниками міської координаційної ради органів самоорганізації населення. Під час візиту до управління інформації для них буде організовано презентацію офіційного сайту Одеської міськради. Гості також планують відвідати редакцію міської газети „Одеський вісник”, управління культури, відділ з питань звернень громадян, Приморську райадміністрацію Одеси та Генеральне консульство Польщі.
 
30 листопада у малому залі Одеської міськради відбудеться ще один семінар. Його тема - „Проблеми імплементації досвіду Польщі в Україні”.
 
Вже найближчим часом з подібним дружнім візитом Варшаву має відвідати і делегація з Одеси.
 
За матеріалами Ігора Столярова
www.odessa.ua
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X