Новини
29.11.2006 УАПЦ в Одесі має досвід профілактики ВІЛ-СНІДу Священик Української Автокефальної Православної Церкви, ієрей, о.Олександр Філіппов запрошений взяти участь у роботі обласного Форуму „Разом за життя”, присвячений шляхам подолання ВІЛ СНІДу, наркоманії, туберкульозу та дитячої безпритульності.  Захід відбудеться 29 листопада у Палаці спорту.
Форум проводиться за сприянням Одеської обласної державної адміністрації.
Метою форуму є координація та об’єднання зусиль проти поширення негативних явищ, формування відповідального ставлення до зазначених проблем.
У форумі візьмуть участь: заступники Міністра охорони здоров’я України Валерій Івасюк та Юрій Гайдаєв, представники державних установ Одеської області, фахівці в галузі медицини, представники релігійних конфесій, науковці та представники громадських організацій. Всього в заході візьмуть участь більше чотирьох тисяч зацікавлених осіб.
Програмою форуму передбачено:
-    презентація діяльності громадських і державних організацій щодо профілактики негативних явищ у суспільстві;
-    обговорення проблем щодо організації роботи з протидії епідемії ВІЛ-СНІДу, туберкульозу, розповсюдження наркоманії та дитячої бездоглядності;
-    обмін досвідом роботи;
-    фотовиставка
Ініціатива Одеської облдержадміністрації щодо проведення форуму знайшла підтримку в Міністерства охорони здоров’я України. Враховуючи, що проблеми, які будуть розглянуті на форумі “Разом за життя”, є нагальними для всієї держави, організатори заходу вважають необхідним проведення відповідних форумів по всіх областях України.
Українська Автокефальна Православна Церква має на території Одеського обласного стаціонару для ВІЛ інфікованих і хворих на СНІД каплицю. Здійснюється щоденна опіка.
Ієрея о.Олександра Філіпова запросили і на міську конференцію присвячену профілактиці ВІЛ в Одесі, яка відбудеться 30 листопада.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X