Новини
29.11.2006 Полякам презентували інтернет сайт Одеської міськради Особливе зацікавлення у представників структурних підрозділів муніципалітету Варшави, які протягом кількох днів перебувають в Одесі, викликала проведена для них 29 листопада презентація Інтернет сайту міської Ради. З гостями спілкувалась заступник начальника управління інформації міськради Ірина Ткач.

Вона повідомила, що автори нової версії презентованого сайту, відкритого в рамках Програми підтримки ЗМІ, мали за мету не лише оперативно інформувати про події в Одесі, але і сприяти зростанню зацікавлення до можливостей українського причорноморського міста за кордоном. Проведена робота була вдалою, адже щодня Інтернет представництво Одеси, яке працює від 16 березня 2006 року, відвідують до 6 тисяч читачів. Для порівняння, попередню версію сайту щодня відвідували лише  півтори тисячі читачів.

Нині діючий сайт міськради, який доступний у російській, українській та англійській версіях, нараховує сім тисяч Інтернет сторінок. Його автори коректують інформацію в залежності від мови видання і географії читацької аудиторії.

На головній сторінці Інтернет представництва основним є розділ новин. Кожна новина ілюстрована найчастіше ексклюзивними фотографіями з місця подій.

На сайті міститься інформація про Одеського міського голову Едуарда Гурвіца, його заступників, кожного депутата міськради, управління і відділи міської та районних адміністрацій.   

У розділі „Анонси” читачі мають можливість дізнатися про заплановані, протягом кількох найближчих днів, події в Одесі. Така інформація викликає зацікавлення перш за все серед працівників місцевих засобів масової інформації. Особливу увагу у „Анонсах” привертає і спеціальний розділ присвячений земельним аукціонам.

Зацікавлення у гостей з Польщі викликали розділи сайту з фотогалереєю, можливостями віртуального туру історичними місцями Одеси та „Міжнародна співпраця”. Саме тут міститься інформація про міста-побратими і партнери Одеси (з хронологією офіційних зустрічей і візитів), представлені дипломатичні консульства і місії, які працюють в Одесі. Постійно оновлюється інформація про міські готелі (з відомостями про кількість зірок, номерами телефонів, електронними адресами та адресами Інтернет сайтів). Для інвесторів цікавою виглядає розділ присвячений підприємствам Одеси.   

Над створенням представленої на сайті „мапи міста”, яка функціонує як окремий портал, працювала сертифікована кампанія. Як наслідок, це найбільш точна з існуючих електронних мап Одеси.

„На цій мапі можна виділити для себе окрему вулицю,  парк чи водоймище. Після активізації пошуку мапа підкреслить вулицю чи об”єкт який вас зацікавив і надасть інформацію про район його  розташування. Ми постійно працюємо над її модернізацією, створюємо нові розділи. Серед планів є внесення до електронної мапи інформації про існуючі в Одесі пам”ятники, різноманітні підприємства. Тут будуть виділені і земельні ділянки, які виставлені на продаж на земельних аукціонах. Це буде особливо зручно для інвесторів”, повідомила Ірина Ткач.

Після проведеної презентації гості з Польської Республіки відвідали управління інформації Одеської міськради.  Вони власними очима хотіли побачити процес наповнення Інтернет сайту міськради і познайомитися з тими, хто має безпосереднє відношення до його щоденного оновлення.

29 листопада делегація Польщі мала зустріч і з редактором газети „Одеський вісник”.


Ігор Столяров
Одеса
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X