Новини
29.11.2006 УАПЦ на Форумі „Разом за життя” в Одесі 39 відсотків ВІЛ інфікованих Одеської області – це молоді люди від 20 до 30 років. Такі данні навели учасники першого обласного форуму „Разом за життя”, проведеного сьогодні з ініціативи голови облдержадміністрації.
Цього року в учбових закладах Одеської області започатковані спеціальний курс „Школа проти СНІДу” та учбова програма „Корисні звички”. Спеціально підготовлені на тренінгах капелани проводять зустрічі з підлітками.
Метою форуму „Разом за життя”, який проведений сьогодні в Одесі, є координація та об”єднання зусиль проти поширення ВІЛ інфекції та СНІДу, наркоманії.
В рамках представницького заходу проведена презентація діяльності громадських і державних  організацій які опікуються профілактичною роботою серед уразливих верств населення.
У роботі Форуму  брали участь духовні представники УПЦ МП та УАПЦ.
Священик Української Автокефальної Православної Церкви, о.Олександр Філіппов виступив перед учасниками Форуму який транслювався у прямому ефірі обласного телебачення.
Він закликав усіх присутніх на Форумі об”єднатися і стати на заваді поширенню небезпечної хвороби. „Жодна профілактика і ліки не матимуть результату, якщо людина не повернеться до нормальних сімейних стосунків. Нормою для молоді має стати християнська мораль”, вважає о. Олександр.
Українська Автокефальна Православна Церква братиме цими днями участь у багатьох заходах в Одесі спрямованих на профілактику ВІЛ СНІД. Це міська конференція медичних фахівців та марш „Свічкова хода” на центральній вулиці Одеси Дерибасівській.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X