Новини
06.12.2006 15 річчя Збройних Сил України відзначають в Одесі

6 грудня з цієї нагоди на Алеї Слави в Одесі організоване покладання квітів до пам”ятника невідомому матросу.
Квіти шани поклали представники Південного оперативного командування Збройних Сил України, перший заступник Одеського міського голови Анатолій Ворохаєв, заступник Одеського міського голови Тетяна Федірко, керівники різних управлінь міськради, Голова Одеської облради Микола Скорик.
Під час спілкування з працівниками засобів масової інформації перший віце мер наголосив, що міська Рада Одеси робить все можливе для реальної підтримки військових. Цими днями на урочистих зборах з нагоди 15 річчя Збройних Сил українським військовикам передані два ордери на квартири та різноманітні цінні подарунки.
„Ми завжди підтримуємо нашу армію у разі виникнення будь яких проблем. Чим можемо тим і допомагаємо. Відчуваємо підтримку, яку надіють військові і місцевим органам влади”, сказав Анатолій Ворохаєв.
Разом з військовими, представниками влади і громадських організацій  у покладанні квітів брали участь Владики та священики Української Автокефальної Православної Церкви, Української Греко-Католицької церкви та Української Православної Церкви Київського Патріархату.
6 грудня у храмі Воскресіння Христового УАПЦ відслужений молебень з нагоди 15 річниці Збройних Сил України.

Ігор Столяров
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X