Новини
08.12.2006 Перебуваючи у Відні, Одеський міський голова Едуард Гурвіц тримав на постійному контролі питання відновлення теплопостачання в будинках житлового масиву Таїрова


Як відомо, берега Дунаю об‘єднали більш, ніж 70 міст різних країн Європи та чимало важливих транспортних коридорів.

На думку запрошеного до Відня Едуарда Гурвіца, для Одеси надзвичайно важливою є участь у проекті з розробки загальної інформаційно-комунікаційної бази, розвитку туризму, впровадження ініціатив з оптимізації вантажоперевезень. У зазначеному проекті вже беруть участь більше, ніж 20 міст, серед яких – Регенсбург, Вишеград, Буковар, Одеса, Болград, Будапешт, Відень.

Як повідомив Едуард Гурвіц, „одеську делегацію приймали як насправді бажаних гостей. Ми ще раз переконалися, що кількість інвесторів з різних країн світу, які хочуть співпрацювати з Одесою, стрімко зростає. Про готовність до такої співпраці, зокрема з містами Придунав‘я, ми ще раз заявили на конференції у Відні. Усі пропозиції одеситів зустріли з належною увагою і зацікавленням”.

Перебуваючи у Відні, Одеський міський голова Едуард Гурвіц тримав на постійному контролі питання відновлення теплопостачання в будинках житлового масиву Таїрова.

Коментуючи ситуацію, що склалася, мер Одеси висловив надію, що в подальшому уряд зробить все можливе для встановлення контролю над ситуацією із забезпеченням теплопостачання в Україні. „ З п’яти українських міст-мільйонників Одеса має найменші борги населення за спожитий газ. До того ж, борги ці - за листопад поточного року, і ще не прийшов час за них розраховуватися. Я вже не кажу про те, що людям просто важко платити, бо вартість газу сильно підвищилася. У цих умовах неможливо вимагати від мешканців міст сплату за ще не отримані послуги. Це неправильна позиція, яка буде тільки погіршувати проблему”.

Едуард Гурвіц назвав великою помилкою і спробу окремих чиновників в урядових кабінетах перекласти відповідальність за нинішній стан справ з теплопостачанням на керівників українських міст. „Якщо так триватиме далі, це буде величезною помилкою", - сказав Одеський міський голова. Він запевнив, що органи місцевого самоврядування в Одесі і надалі будуть робити все можливе для підтримки міської громади. „Достатньо нагадати, що лише минулого півріччя з міського бюджету було сплачено понад 67 мільйонів гривень різниці у тарифах. Але це ненормально, коли постачальники газу вимагають гроші наперед”.

Ігор Столяров

www.odessa.ua

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X