Новини
11.12.2006 Виставка християнської картини в Одесі


11 грудня в Одесі відкрили виставку „Сучасне християнське мистецтво”. Її організаторами виступили управління внутрішньої політики міської Ради та Благодійний фонд „ІОСІФ”. На виставці представлені роботи одеських художників Миколи Новікова, Ірини Курилко, Ігора Фарапонова та інших.

Розповідає начальник управління внутрішньої політики Одеської міськради Наталка Чайчук:

„Представники різних конфесій представили свої роботи. Вони різні за жанром. Ми можемо побачити дерев”яну різну ікону надану Українською Автокефальною Православною Церквою і картини написані у традиційному та сюреалістичному стилях.
Кожна людина має право пропонувати нам своє бачення. Так бачив митець. Так бачила це людина, яка малювала. Ми раді можливості надати право представити такі роботи на суд глядачів”.Завдяки місії „Гедеон” (Президент місії в Одесі Валерій Зленський) кожен відвідувач виставки має можливість безкоштовно отримати Євангелії українською та російською мовами.Керівник Благодійного фонду „ІОСІФ” Петро Мартьянов в інтерв”ю місцевим ЗМІ сказав, що метою нинішньої виставки є прагнення надати молодим художникам міста, які належать до різних церков, представити свої роботи.  „Саме через символічне сприйняття дійсності  християнське мистецтво здатне  змінити наше ставлення до навколишнього світу і допомогти зрозуміти своє призначення”, сказав Петро Мартьянов.

Виставка „Сучасне християнське мистецтво” працюватиме у виставковому залі управління внутрішньої політики Одеської міської Ради до 07 січня.  

Ігор Столяров
Одеса
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X