Новини
11.12.2006 Газопостачання в Одесі відновили, але проблеми залишаються... Анатолій ВорохаєвСаме тема газо і теплопостачання в Одесі стала головною під час вже звичного брифінгу проведеного у міській Раді. Цього разу на запитання відповідав перший заступник Одеського міського голови Анатолій Ворохаєв та керівник управління житлово-комунального господарства міста Микола Рубля.

Особливу увагу до проблем з газопостачанням привернула критична ситуація яка днями виникла у житловому масиві „Таїрова”. У муніципалітеті переконані, що причиною проблем є скорочення, майже на половину від необхідної норми, тиску газу у мережі. Не відповідають дійсності, за словами урядових чиновників, і згадки про борги одеситів за надані послуги, бо мешканці причорноморського міста ще не отримали розрахунків за використані у листопаді тепло і газ. Саме у зв”язку з цим, перший віце-мер Одеси  особливо відзначив: „у таких умовах міська Рада ніколи не залишить одеситів  і не стане на бік організацій відповідальних за якісне постачання газу і тепла в умовах коли останні порушують покладені на них обов”язки. Закиди у бік одеситів нині є безпідставними. Разом з цим ми не будемо ставати і на бік злісних боржників, які систематично не сплачують за використані послуги ”.

Анатолій Ворохаєв повідомив журналістам, що на сьогоднішній день ситуацію з газопостачанням повністю стабілізувати не вдалося. І хоча робота двох зупинених котелень у житловому масиві „Таїрова” була відновлена, але тиск газу залишається не не належному рівні і якісні послуги у помешкання одеситів не надаються дотепер.

Перший заступник міського голови, користуючись присутністю працівників засобів масової інформації закликав одеситів звернути особливу увагу на необхідність вчасної плати за спожиті комунальні послуги. Перші данні про надходження плати, якими володіє муніципалітет, викликає у чиновників занепокоєння. „Послуги житлово-комунального господарства – це товар за який слід платити. Нині спрощеною є і система одержання субсидій.  Право на їх отримання тепер мають навіть боржникам. У планах є спрощення, завдяки можливостям електронної пошти, отримання необхідних довідок на субсидії від міського управління соціального захисту. Програма на цю тему буде розглянута на найближчому засіданні виконавчого комітету міської Ради. Ми будемо робити все можливе для стабілізації існуючої ситуації”.

Журналістам стало відомо що вже досягнута попередня домовленість про те, що з січня 2007 року Одеса буде купляти газ у підприємства „Укргаз”. У муніципалітеті сподіваються, що таким чином буде реальна можливість стабілізувати ситуацію з газопостачанням.
„Одесагаз” буде отримувати гроші лише за транспортування блакитного палива. Переговори на цю тему провів, під час перебування у Києві, виконувач обов”язків заступника Одеського міського голови Олексій Соляник.   

Анатолій Ворохаєв висловив сподівання, що організації відповідальні за теплопостачання зроблять перерахунок існуючих нині тарифів за надані комунальні послуги, у бік зменшення, враховуючи відсутність належної якості тепла у квартирах одеситів.

Ігор Столяров
Одеса
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X