Новини
12.12.2006 Немає хати Чорновола... Звенигородська газета "Шевченків край" оприлюднила матеріал, у якому йдеться про те, що хати в селі Вільхівці, де ріс великий звитяжець української ідеї Вячеслав Чорновіл, уже немає.
Залишена напризволяще, вона довго стояла пусткою і поступово руйнувалася. Дах продірявився, і дощі зробили свою справу: стеля впала, стіни потріскалися, стеля впала... Будівельники дійшли висновку, що хата ремонтові не підлягає. Хату Чорновола мали довести до ладу в рамках державної програми "Золота підкова Черкащини" і відкрити в ній музей.

Починаючи від 1999 року, коли Чорновіл загинув, рухівці з року в рік вносили до планів своєї роботи пункт "відремонтувати будинок В.Чорновола". Якийся час із цього питання регулярно доповідав на рухвських зібраннях голова Черкаської обласної організації НРУ Юрій Громовський. Певний час заступник голови НРУ В.Коваль інформував ЗМІ про те, що питання ремонту хати Чорновола просувається.

Сьогодні у Верховній Раді вісім рухівців. У минулому скликанні їх було трохи більше. Заробітня платня нардепа - близько 14 тисяч гривень.Навіть коли б вісім нинішніх рухівських нардепів із травня (часу реєстрації нового скликання Верховної Ради) передавали на ремонт оселі рухівського лідера по тисячі гривень - мали би вже 56 тисяч гривень. Цими коштами можна було би відремонтувати не лише Чорноволову хату, а й усе Чорноволове село.

Вже не говорячи про те, що пан Ющенко міг би закликати на толоку пана Ахметова. які він його закликав на відновлення Митрополичих палат на території Софії Київської, в яких розташовуватиметься президентська резиденція.

Син великого Українця - Тарас Чорновіл - не лише отримує депутатську зарплатню, а й належить до олігархічної Партії регіонів. Чому б не попросити у свого босса Януковича мізерну копійчину на ремонт предкііської хати, якщо самого жаба вдавила?..

Дуже легко проголошувати себе дітьми, нащадками, послідовниками. Дуже важко ними бути...

rukhpress.com.ua
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X