Новини
05.12.2004 Віктор Ющенко висловився за гармонію у міжконфесійних стосунках

КИЇВ – У виступі на майдані Незалежності 2 грудня Віктор Ющенко знову торкнувся релігійної теми, яка у період виборчої кампанії набрала особливої актуальності, оскільки деякі провладні політтехнологи робили ставку на пропагуванні того, що при президентстві Ющенка буде переслідування УПЦ (МП). Це повинно було спрацювати, оскільки УПЦ (МП) в Україні має найбільше число громад.

Для того, щоб його краще зрозуміли жителі східних та південних регіонів України Віктор Ющенко вів виступ російською мовою.

Лідер опозиції назвав абсурдними заяви тих осіб, які, намагаючись внести розкол в українське суспільство, стверджували, що після приходу до влади Ющенко закриє храми УПЦ (МП). „Не вірте цим байкам, друзі. Ми живемо в третьому тисячолітті, і смішно навіть говорити такі абсурдні речі. Хто може сьогодні закрити храми? Цього ніколи не буде, як рівно і того, що буде заборонена російська мова”.

Віктор Ющенко також пообіцяв зберегти міжконфесійний мир у країні. „Ніхто, даю слово, ніколи і нікому не скаже, до якої церкви ходити. Це вільний вибір людини, і ніхто не має права вказувати. Влада не повинна втручатися у церковні справи”, – запевнив лідер „помаранчевих”.

Слід відзначити, що сьогодні на майдані Незалежності, як і на площах інших міст України, є представники усіх Церков України. Саме вони стали ініціаторами молитов за мир і справедливість в Україні. Предстоятелі та провідники Церков і релігійних організацій України переконані, що сьогодні, як ніколи, Церква повинна бути разом з народом.

risu.org.ua

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X