Новини
13.12.2006 Новопризначений Генеральний Консул Польщі в Одесі представився Едуардові Гурвіцу


Веслав Мазур: «Я ще не зустрів у Польщі жодної людини, якій би не подобалася Одеса».

Цей факт особливо відзначив на зустрічі з Одеським міським головою Едуардом Гурвіцем  новий Генеральний Консул Республіки Польща в Одесі Веслав Мазур.
Зі свого боку мер Одеси назвав Польщу давнім і надійним другом України. «Ми завжди пам’ятаємо, що у складні для України часи Президент Польщі  зробив неоціненний внесок до стабілізації політичної ситуації в країні», - сказав Едуард Гурвіц.
На початку зустрічі, як того вимагає протокол, мер Одеси та Генеральний консул Польщі обмінялися пам’ятними подарунками.


Пан Консул висловив щире захоплення Одесою. Він сподівається, що вже найближчим часом тут буде відкрито українсько-польський бізнес-центр, що об’єднає середній і малий бізнес, підприємців обох країн, які хочуть вкладати інвестиції у реалізацію спільних проектів. Бізнесменів з Республіки Польща можуть зацікавити перспективи співпраці з місцевими будівельними компаніями, освітні проекти тощо.
Едуард Гурвіц запевнив нового Консула Польщі у тому, що  інвестори з цієї країни отримають  всебічну підтримку з боку одеського муніципалітету.
Одеський міський голова також повідомив польському дипломату, що кілька днів тому він спрямував на адресу двох мерів польських міст Гданська та Лодзю привітання  з їхнім переобранням на новий термін. «Наші двосторонні взаємини завжди були плідними. Маю надію на те, що таку тенденцію буде не лише збережено, але і змінено в бік пожвавлення. У нас є перспективи для економічної і культурної співпраці. Це яскраво довели вже реалізовані двосторонні проекти».


Ігор Столяров
Одеса
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X