Новини
15.12.2006 В Одесі проведений останній цього року семінар управління інформації міськради
Учасники семінаруОрганізатори семінару спілкуються

Його тема „Ігри, у які грають люди. Психологічні аспекти діяльності журналістів”.
Серед учасників були місцеві журналісти, представники органів місцевого самоврядування і студенти Одеського державного університету імені Мечнікова.

Заступник начальника управління інформації Одеської міськради Олена Варичева повідомила, що метою семінару, серед іншого, є обмін досвідом у питаннях психологічних аспектів роботи журналістів.

„Журналіст це людина яка постійно перебуває у спілкуванні з оточуючим світом. Існують певні правила поведінки, які працівники ЗМІ іноді розуміють, а іноді вони не можуть спрогнозувати поведінку і подальші дії співрозмовника. Згаданий семінар дозволить розібратися у цих „психологічних іграх” після чого журналістам буде значно легше спілкуватися. Вважаємо, що він буде надзвичайно корисним для журналістів і сприятиме зростанню їх професійного рівня”, вважає заступник начальника управління інформації Одеської міськради Олена Варичева. За її словами, психологічні аспекти діяльності нині виходять на перший план, „бо ми сьогодні живемо у інформаційно насиченому світі”.

Перед учасниками семінару „Ігри, у які грають люди. Психологічні аспекти діяльності журналістів” виступив доцент, кандидат психологічних наук, декан відділення психології Християнського гуманітарного економічного університету Леонід Максименко.

У своєму виступі він наголосив, що особливістю проведеного в Одесі семінару є те, що „з одного боку тема ігр, у які грають люди, відома, але з іншого боку, у аспекті роботи журналістів, вона чомусь дотепер не порушена і належним чином не вивчена”.
 
Стало відомо, що у зв”язку з тим, що працівники місцевих засобів масової інформації виявляють значне зацікавлення до семінарів організованих управлінням інформації Одеської міської ради – традиція їх проведення буде продовжена і у 2007 році. Відповідна програма на наступний рік вже фахівцями управління  розроблена.

Ігор Столяров
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X