Новини
17.12.2006 Допоможіть проведенню благодійних акцій УАПЦ у Одесі


Наближаються великі православні свята – День Святого Миколая (19 грудня), Свято Різдва Христового (07 січня).  З цієї нагоди Українська Автокефальна Православна Церква готує традиційні благодійні акції для дітей і пацієнтів кількох міських, обласних лікарень.
Подарунки мають отримати діти з міської і обласної дитячої лікарні, пацієнти і лікарі обласної лікарні для хворих на СНІД та обласного онкодиспансеру в Одесі.
 
Подарунки у святкові дні вручатимуть священики УАПЦ.

Ми щиро вдячні добродійникам, які вже вкладали гроші на різні благодійні акції  УАПЦ. Зокрема, завдяки підтримці підприємця Валерія Локайчука, обласних організацій Партії Підприємців і Промисловців, Партії Реформи і Порядок, Блоку Юлії Тимошенко, Народного Союзу „Наша Україна”, громадській організації „Одеса ТАК” вдалося проводити такі акції два роки поспіль.
Крім цього, вдалося проплатити встановлення міського телефону у обласному центрі ВІЛ СНІДу, встановити хрест на дорозі до цієї лікарні, придбати насос завдяки якому пацієнти лікарні одержують гарячу воду. Придбана сучасна пральна машина для Одеської дитячої кожно-венерологічної лікарні.
Закликаємо Вас вкласти свою пожертву на нову цьогорічну благодійну акцію УАПЦ.
Це добра справа і Господь Вас за неї віддячить.

Бажаючих пожертвувати просимо звертатися на номер
8-050 6025947 Ігор Столяров
або
8-0975488470 – Адміністратор УАПЦ в Одеській області о.Володимир Клебан.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X