Новини
05.01.2007 Одесу відвідав кінорежисер Петро Тодоровський

Режисер Петро Тодоровський під час зустрічі з Одеським міським головою Едуардом Гурвіцем особливо підкреслив, що мав цілком реальну можливість зустріти Новий рік у Парижі, Гамбурзі чи Одесі. Свій вибір він зробив вибір на користь Південної Перлини. Відомий російський кінорежисер, якому довелося жити і працювати в Одесі, приїхав до українського причорноморського міста з дружиною щоби разом з одеситами відсвяткувати Новий рік.

Петро та Міра Тодоровські висловили захоплення з приводу змін на краще, які сталися в Одесі після повернення до влади нинішнього мера. «Два з половиною роки тому я знімала в Одесі фільм з режисером Яном Новаком і провела тут багато часу. Особливо взимку це був жах – цілком знищене місто і автошляхи. Їздити і ходити було неможливо. Складалося враження, що місто свідомо знищують. Сьогодні ми вражені. Відремонтовані дороги, реставрують старовинні будинки, центральна вулиця Одеси Дерибасівська красою не поступається жодному європейському місту. Це унікальне місто і ми надзвичайно задоволені, що нинішня міська влада робить все можливе для його збереження і розвитку. Ми дуже любимо Одесу», сказала Міра Тодоровська.

Едуард Гурвіц під час дружньої бесіди підкреслив, що і сьогодні переконаний у необхідності розвитку міста як ділового курортного і туристичного центру. «Спроби повернути Одесу у  19 сторіччя чи роки перших п»ятирічок, коли її бачили лише як великий  промисловий центр були величезною помилкою. І ми зробимо все можливе щоби її виправити. Одеса має величезні перспективи для розвитку».

Одеський міський голова так само повідомив, що саме у 2007 році має завершитися реставрація знаного у цілому світі театру опери і балету. Необхідне для цього фінансування передбачили у бюджеті. Серед найближчих  планів міської влади є і наміри відновити історичний комплекс «Пале Рояль».

Під час проведеної у мерії зустрічі гості подарували міському голові, серед іншого, касету із записом фільму знятого режисером Мірою Тодоровською «Дружина Сталіна».  Показ цього фільму вже відбувся на російському телебаченні. В Україні право на його трансляцію придбав телеканал «Україна». 

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X