Новини
02.01.2007 Одеса зустріла Новий 2007-й

Незважаючи на дощову погоду вночі з 31 грудня 2006 на 1 січня 2007 років Думська площа Одеси була переповнена бажаючими стати глядачами організованої біля приміщення мерії цікавої культурної програми і зустріти Новий рік разом з Одеським міським головою Едуардом Гурвіцем.

Ще напередодні Нового року міське управління організувало чимало святкових заходів для дітей у освітніх закладах, різноманітних міських майданчиках.

Але, найцікавішим став вечір на Думській площі.

Величезне зацікавлення серед присутніх тут одеситів викликав конкурс серед закоханих молодих пар переможці якого безкоштовно отримали путівки і тепер матимуть можливість відвідати екзотичні країни, або відпочити у знаних і за межами України курортах.

Заступник Одеського міського голови Тетяна Фідірко висловила задоволення з приводу того, що зустрічі Нового року біля будинку мерії стають доброю традицією. „Досвід минулого року довів, що організовані на Думській площі новорічні заходи принесли одеситам благополуччя. Ми прожили минулий рік у мирі, добрі, спільно вирішували усі проблемні питання. Про успіх нашої праці свідчать підсумки роботи. Надзвичайно важливо, що така кількість одеситів знову зібралися разом і побажали один одному добра. Це значить, що 2007-й  рік для Одеси знов буде успішним”, підсумувала пані Фідірко.

Ще один заступник Одеського міського голови Вахтангі Убірія під час спілкування з присутніми журналістами висловив переконання, що у Новому 2007 році мешканців причорноморського міста „очікує безперечне покращення життя у всіх питаннях. Чимало вдалося зробити за минулих півтора роки перебування при владі команди Едуарда Гурвіца. Зробимо ще більше, у багато разів, в тому числі у питаннях організації транспортного сполучення та функціонування в Одесі місць для паркування приватних автомашин”.

З Новим 2007 роком, після як ніколи урочистого феєрверку, присутніх на Думській площі привітав Одеський міський голова Едуард Гурвіц. Він побажав усім одеситам у Новому році дочекатися виконання усіх їхніх мрій і сподівань. „Новорічна ніч тим і приємна, що саме у цей день відбуваються найприємніші зустрічі і неочікувані пригоди. Усього найкращого Вам. Перемог і вдачі кожному з Вас. З Новим роком!”, сказав Едуард Гурвіц.
   
Головною інтригою став конкурс під час якого молоде подружжя у Новорічну ніч стало володарем нової двохкімнатної  квартири. Переможцями мали право стати лише мешканці Одеси до 35 років, які стоять на квартирному обліку у районних державних адміністраціях, а це близько 800 молодих сімей. Після організації конкурсу щасливий номер (27) присутнім показав Одеський міський голова Едуард Гурвіц. Він особисто вручив переможцям ключі від нової квартири і усі необхідні документи.
 
Майже до самого ранку 1 січня одеситів на Думській площі розважала співачка Олена Вінницька і знана в Україні вокальна група „Друга ріка”.

Усі бажаючі мали можливість відпочити і зустріти Новий рік на найвищому рівні. На Думській площі і Приморському бульварі, під відкритим небом, працювали ресторани і кав”ярні. Ще одним подарунком для став і той факт, що у Новорічну ніч чимало одеситів безкоштовно одержали шампанське. Не забули і про дітей. Їм роздавали цукерки і інші найрізноманітніші солодощі...

Про успіх організаторів зустрічі Нового 2007 року на Думській площі міста свідчили усмішки на обличчях одеситів.


Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X