Новини
06.01.2007 Улюблені у Христі брати і сестри!

Нині засяяв день Божого милосердя, настав день радості — «Небо і земля нині торжествують, Ангели і люди весело празнують», бо настав величний празник Різдва Христового. Провидіння Боже знову кличе нас до вифлеємських ясел на дивну зустріч із Спасителем світу — Богомладенцем Христом, щоб ми, насолодившись Його Божественною любов’ю до нас та налюбувавшись ангельським співом, яким сили небесні свідчать, що ми з Ним в особі Божої Матері, праведного Йосифа та Богомладенця Ісуса — одна Божа родина, яку Син Божий, «для Котрого все і від Котрого все», навічно примирив з Богом, увірували в Нього, мали «силу дітьми Божими бути, які не від крові, не від хотіння плоті, не від хотіння чоловічого, а від Бога народилися».
Народження Христа є початком і основою всіх дарованих нам благ, виразом безмежної широти, висоти і глибини вічної любові Божої до Свого творіння, яке Творець створив по образу і подобі Своїй, тобто до роду людського.
Мої улюблені брати і сестри, Він знову простягає Свої Божественні руки з вифлеємської печери. Нам треба взятися за простягнені до нас руки і сумлінно, від щирого серця, як робили це в минулому наші батьки, діди та прадіди, розділити з нашим Спасителем Його турботи про спасіння світу, який через гріхи людські, зневір’я, безсоромну розпусту, злобу та зневагу один до одного та свого Творця стоїть на межі апокаліптичної загибелі — найстрашнішого гріха самознищення. Про це й застерігає нас Святе Євангеліє: «Бо тоді буде велика скорбота, якої не було від потопу світу донині, і не буде».
Підходячи сьогодні до ясел Богомладенця Христа, жертвуймо Йому, дорогі брати і сестри, нашу щиру любов, нашу молитву, нашу відданість, побожність, глибоку віру і любов до Нього. Це будуть наші духовні скарби, що їх піднесемо Новонародженому ісусові у чарівну різдвяну ніч. Тож просімо Всевишнього, щоб Боже Дитятко повсякчас обдаровувало нас Своїми щедрими Божими ласками і благословило нашу святу Церкву й Українську державу.
Вітаючи вас, отці, брати і сестри, зі святом Різдва Христового, прошу Всевишнього, щоб Його благодать була завжди з вами, та бажаю вам усім радісних свят і всіх Божих благ у Новому 2007 році.
ХРИСТОС НАРОДЖУЄТЬСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

З архіпастирським благословенням
+ Митрополит Галицький Андрій.
Керуючий Івано-Франківською єпархією УАПЦ, священноархімандрит Угорницького Спасо-Преображенського чоловічого монастиря, ректор Вищої богословської академії.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X