Новини
05.01.2007 Урочисті служби відбуваються у церквах багатьох країн світу

Вранці святкові літургії з нагоди Різдва відбудуться у всіх храмах візантійського обряду. Вулицями українських міст ходитимуть колядники та вертепи. За традицією, першими до хати повинні заходити чоловіки. Тоді рік буде багатим та радісним. А в ці хвилини урочисті служби відбуваються у церквах багатьох країн світу.

Різдво відзначають у Палестинській Автономії. Хоча  напруження між прихильниками партій ФАТХ та ХАМАС завадило провести урочистості зі звичним розмахом - порівняно із попередніми роками. На святій землі різдвяну службу відправляє партіарх Теофілус Третій. Більшість прочан намагаються у святкові дні відвідати служби у храмах Вифлеєма, де за Біблією, народився Ісус Христос.

Теофілус III, партіарх грецької православної церкви: "Ми молимося, щоб Бог приніс нам мир та спокій на Святу землю. Усіх вітаємо із Різдвом."

У Стамбулі різдвяну службу відправив патріарх Константинопольської Православної Церкви Варфоломій Перший. Службі Божій передувало хрещення молодих людей у Босфорі. Цього року там були навернені у християнство сто людей.

Маріо Тарінас, вірянин: "Я дуже щасливий, що мені вдалося взяти участь в обряді омовіння. Я бажаю усім міцного здоров'я та вдачі."

Російські православні почали збиратися на урочисті служби з самого ранку. У понад шести сотнях діючих церков Москви - ніде яблуку впасти. Соціологи констатують - серед росіян Різдво стає дедалі популярнішим. За інформацією аналітичного центру Юрія Левади, цього року свято відзначають близько шістдесяти дев'яти відсотків мешканців РФ. Минулого року охочих було на дев'ять відсотків менше.

Євгенія Пряникова, 5 канал
http://www.ukrop.com/ua/media/super-top/121034.html

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X