Новини
08.01.2007 Предстоятель УАПЦ відслужив Святу Літургію у Києві

Молитва, у співслужінні єпископату і священства церковного, відбулася 07 січня у кафедральному Соборі Андрія Первозванного у Києві. Її очолив Митрополит Київський і всієї України, Блаженнійший Мефодій (Кудряков).
Трансляцію Літургії мали нагоду на першому національному телеканалу побачити мільйони українців – православних віруючих.
У ці різдв”яні дні Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви має намір привітати зі святом і вірних та духівництво церкви у Вінниці. Візит має відбутися 8 січня. Цього ж дня Блаженнійший має відбути до Тернополя де так само братиме участь у різноманітних святкових заходах.
08 січня у паломництво по святих місцях православних в Україні з Одеси відбув настоятель каплиці Іова Почаївського (УАПЦ) о.Анатолій Кореньков та група віруючих. Серед тих хто супроводжують є і працівники пресової служби УАПЦ в Одесі. Сподіваючись на Божу милість вони планують відвідати Почаївську Свято Успенську лавру, Кафедральний Собор УАПЦ у Тернополі і ознайомитися, серед іншого, з життям православних віруючих на Тернопільщині. Детальний звіт читайте цими днями.
Просимо Ваших молитов з успіх цього паломництва.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X