Новини
13.01.2007 Сесія Одеської міськради прийняла за основу бюджет 2007 року

Це рішення викликало найбільше обговорення під час першого етапу проведеної 12 січня сесії міськради.

Депутатам і присутнім у сесійному залі повідомили, що
пріоритети цьогорічного бюджету залишаються незмінними. Збережені усі дотепер існуючі соціальні програми. Прийнятим за основу бюджетом передбачені надання соціальних гарантій як окремим категоріям громадян так і усім членам територіальної громади. Загалом на фінансування витрат соціальної спрямованості будуть витрачені 94 мільйони гривень чи майже чверть від власних прибутків. Це у 1,3 більше у порівнянні з рівнем 2006 року.

В процесі доопрацювання прийнятого за основу проекту бюджету були передбачені кошти на фінансування міської програми енергозбереження (20 мільйонів гривень). Загалом, запропоновано фінансування 33 міських цільових програм на загальну суму 330 мільйонів гривень.

Тим часом, обсяг  бюджету складає один мільярд вісімсот двадцять сім мільйонів гривень. Це на 457 мільйонів більше ніж у 2006 році.

У своїй доповіді начальник управління фінансів Світлана Бедрега повідомила, що фінансування програм передбачених бюджетом 2007-м, у порівнянні з минулим роком, збільшилося на 11 мільйонів гривень.

Цьогорічний міський бюджет передбачає менший розмір надходжень від комунального підприємства Міжнародний аеропорт «Одеса». Це пояснюється тим, що значна сума від прибутків підприємства буде спрямована на реконструкцією аеропорту. Одеський міський голова Едуард Гурвіц зазначив, що цього року планується відремонтувати взльотну смугу на території комунального підприємства, на що передбачені чотири мільйони гривень.

Під час обговорення представленого на схвалення проекту документу  член бюджетного комітету, депутат фракції Партії регіонів Олександр Кравець особливо підкреслив соціальну спрямованість бюджету. «Я дозволю собі навести цифри. Витрати на галузь охорони здоров»я у 2005 році 178 мільйонів, у 2006 році 221 мільйон, у 2007 – 274 мільйони гривень. Коментарі, я гадаю, зайві. Витрати на освіту у 2005 році 231 мільйон, 2006 – 292 мільйони і цього року 339 мільйонів грн. Це саме стосується житлово-комунального господарства. За два роки фінансування з 134 зросло до 270 мільйонів гривень».

Проект бюджету депутати схвалили із врахуванням поправок, які розглянули на профільній комісії. Загалом надійшли 39 зауважень і пропозицій.

12 січня депутати затвердили і План роботи Одеської міської Ради  на поточний рік.
Стало відомо і про створення у міськраді нової фракції під назвою «Регіони-Янукович». До її складу увійшла група депутатів які вийшли з фракції Партії регіонів.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X