Новини
14.01.2007 Старий Новий рік в Одесі зустріли також на Думській площі...

За попередніми підрахунками понад 25 тисяч одеситів зустріли Новий 2007 рік на Думській площі, разом з  міським головою Едуардом Гурвіцем, в ніч з 31 грудня на 1 січня. Резонанс був небачений. Саме таким успіхом попереднього заходу  пояснили у мерії Одеси намір організувати зустріч вже Старого Нового року (ввечері 13 січня) на центральній площі міста.

В рамках програми „Новий рік на біс” мешканці міста стали глядачами цікавої концертної програми. Учасниками концерту стали виключно місцеві хореографічні колективи. Серед них, зокрема, ансамблі „Сузір’я” і „Дитинство”. Справжнім подарунком вечора стала прем”єра короткометражного фільму про Утьосова який, за сценарієм, з”явився на новорічних заходах в Одесі і взяв у них безпосередню участь.

Начальник управління у справах культури і мистецтва Одеської міськради Роман Бродавко в інтерв”ю місцевим журналістам висловив переконання, що новорічні святкування у причорноморському місті проведені як ніколи вдало. „Відгуки прихильні. Людям справді сподобалася підготовлена мерією програма. Це посилює нашу відповідальність. Одеситів у новому році очікують нові і цікаві культурні заходи”, сказав Роман Бродавко.

Думська площа ввечері 13 січня 2007 року була переповнена бажаючими побачити цікавий концерт.
 
До учасників святкування вийшов і Одеський міський голова Едуард Гурвіц з сім”єю. Він назвав Новий рік своїм найулюбленішим святом і висловив задоволення з приводу того, що одесити зберігають і традицію зустрічі старого Нового року.

Виконувач обов”язків заступника Одеського міського голови Олексій Соляник, присутній на урочистому концерті, висловив переконання, що у Новому 2007 році „у помешканнях одеситів теж буде тепло, не відключатимуть електрику і буде гаряче водопостачання. Мені здається, що якщо ці наші плани стануть реальністю тоді і настрій  одеситів буде на найвищому рівні”.

Серед тисяч мешканців міста, які ввечері 13 січня прийшли на Думську площу, можна було побачити і радісні обличчя молодої сім”ї яка 1 січня 2007 року стала переможцем конкурсу розіграшу нової квартири. Вони вже справили новосілля  і сподіваються, що у 2007 році нова квартира буде не останнім подарунком для молодої сім”ї. „Ми віримо у щасливу долю. Віримо у нові перемоги, але новорічна ніч цього року залишитися для нас особливою на все життя. Дякуємо одеській мерії за такі конкурси і справжні подарунки”.

13 січня урочистості на Думській площі, з нагоди зустрічі старого нового року, тривали до десятої години вечора. Але, одесити гуляли прикрашеними ялинкою і новорічними вогниками вулицями причорноморського міста ще до пізньої ночі.  

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X