Новини
14.01.2007 Зустріч з Предстоятелем УАПЦ
Священик УАПЦ, о.Анатолій Кореньков в рамках візиту на Тернопільщину відвідав Кафедральний Собор Української Автокефальної Православної Церкви у Тернополі та вшанував Чудотворну ікону Тернопільської Матері Божої.
У Кафедральному Соборі проведена змістовна зустріч з місцевим духівництвом.
У єпархіальній канцелярії відбулася цікава і змістовна зустріч о.Анатолія з Предстоятелем УАПЦ, митрополитом Київським і всієї України, Блаженнійшим Мефодієм. Священик УАПЦ поінформував главу церкви про діяльність УАПЦ у Одеській обласній дитячій лікарні та подальші місійні плани.
Як відомо у лікарні діє каплиця Іова Почаївського. За час від дня її відкриття проведені багато благодійних акцій. У каплиці щодня відбуваються молебні за здоров”я діточок. Щонеділі і у святкові дні правиться Свята Літургія.
Насамкінець Блаженній ший благословив присутніх і висловив задоволення з приводу такої благодійної діяльності УАПЦ в Одесі.
У зустрічі брав участь і Екзарх західної Європи, Архієпископ Кафрський і Готський, Владика Петро. Він розповів о.Анатолію про діяльність громад УАПЦ у країнах діаспори. Стало відомо, що Владика Петро є читачем Інтернет сайту УАПЦ в Одесі і позитивно відгукнувся про його зміст та оперативну роботу.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X