Новини
16.01.2007 Одесі подарували сучасний будинок для дітей-сиріт Угоду про це було підписано 16 січня у Одеській міськраді начальником міського управління освіти Наталією Савельєвою, директором комунальної установи «Перлинка» Світланою Петровою, засновником благодійного фонду „К” Валерієм Локайчуком та його виконавчим  директором  Оксаною Дроган.
 Будинок для дітей-сиріт „Перлинка”, розташований на курортній приморській території,  було побудовано меценатом, який побажав, аби прізвище його залишалося невідомим. Зібранням коштів опікувався благодійний фонд „К”.
Підписаний у мерії документ передбачає, що споруду будинку для дітей-сиріт і усі його об’єкти буде передано місту безкоштовно (на 50 років).
Було також підписано угоду про співпрацю у галузі соціального захисту дітей-сиріт в Одесі. Вона передбачає надання благодійним фондом „К” допомоги не лише будинку „Перлинка”. Обсяг необхідного фінансування вже визначено. До двох з половиною мільйонів гривень на рік буде спрямовано на закупівлю додаткового харчування, методик, додаткову зарплату для викладачів тощо.
Передбачається, що програма фонду „К” охоплюватиме дітей-сиріт від двох  до дванадцяти років.
Наразі у будинку „Перлинка” перебуває 25 дітей. Один з них вже відвідує і звичайну середню школу.
За словами засновника фонду „К” Валерія Локайчука, заплановано також і будівництво нових благодійних закладів в Одесі.  Він висловив задоволення позицією міської влади. „Місто тримає слово. Виконано, зокрема, обіцянку створити на базі „Перлинки” комунальну установу. Наша спільна позиція – маємо все робити заради і на користь нашим дітям”.
Неоціненно важливими назвала підписані угоди і заступник Одеського міського голови Тетяна Фідірко. „Підписання  угод засвідчило, що усі розмови навколо майбутнього будинку „Перлинка” завершено. Будинок передали дітям, і зазначена комунальна установа перебуватиме у системі освіти. Діти, які не мають батьків, мають одержати увагу і підтримку. Ми про це подбаємо”.
Тетяна Фідірко повідомила, що на рівні Академії наук триває розробка різноманітних проектів, спрямованих  на підтримку дітей-сиріт Одеси, зокрема і з притулку „Перлинка”.
Підприємець Валерій Локайчук минулого року одержав Грамоту Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Блаженнійшого Мефодія. Відзнака вручена за підтримку благодійних акцій на підтримку дітей сиріт.

Ігор Столяров
Одеса
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X