Новини
16.01.2007 Єпископом Одеським УАПЦ призначений Владика Богдан (Кулик).
Указ про це 16 січня у приміщенні Патріархії підписав Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви, митрополит Київський і всієї України, Блаженнійший Мефодій (Кудряков).

„Преосвященнійший Богдан (Кулик) єпископ Одеський, вікарій Київської митрополії призначається керуючим парафіями Української Автокефальної Православної Церкви в Одеській області”, мовиться в Указі Предстоятеля.
У своєму першому інтерв”ю засобам масової інформації Єпископ Одеський Владика Богдан подякував за висловлену йому Головою Церкви велику довіру і за доручену місію працювати в Одеській області. „Нині ситуація в Одеській єпархії достатньо складна. УАПЦ на Одещині відчуває на собі шалений тиск з боку єпископа УПЦ Київського Патріархату Якова (Макарчука), але з Божою допомогою і допомогою добрих людей ми виправимо ситуацію на краще. Сподіваємося і на справедливе рішення суду у справі щодо власності на наш Кафедральний Собор Юрія Переможця в Одесі.
Ми хочемо нести в Одесу і область Слово Боже і робити добрі справи, рятувати душі людей, навертати їх до Спасителя”, сказав Владика Богдан.

Єпископ Одеський планує вже найближчим часом відвідати кожну з діючих в регіоні парафії, мати зустрічі з представниками різних гілок влади. „Сподіваюсь на розуміння з боку владних мужів. Працюватиму і над збільшенням наших громад. Хоча в Одесі парафій УАПЦ нині замало і вони бідні, але радує те, що священики вже проявили себе доброчинними акціями – це опіка за ВІЛ інфікованими, онкологічними хворими, у дитячих лікарнях. Ці благодійні акції засвідчили наші добрі наміри як Христової Церкви”.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X