Новини
18.01.2007 Дорогі співвітчизники!

Вітаю вас із великим державним святом – Днем соборності України.
22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві відбулась подія, про яку мріяло і за яку боролось не одне покоління українців: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.
Це єднання східних і західних українських земель стало першим виявом становлення сучасної української політичної нації, її прагнення до культурної та політичної єдності. Україна, віками розділена між різними державами, знайшла сили об’єднатися в єдине ціле, а український народ переконливо засвідчив свою культурну та духовну єдність, заявив про себе як єдину політичну націю.

Ті доленосні історичні події сформували підґрунтя для подальшої боротьби наших предків за свободу та незалежність. Ту свободу і незалежність, яку ми сьогодні маємо. Ціна якої сплачена кров’ю мільйонів незламних борців.

Ми повинні це пам’ятати, зберігати цю пам'ять та передавати її нащадкам. Лише в єдності дій та соборності душ ми зможемо досягти величної мрії усіх поколінь українців – побудови багатої, вільної та демократичної України. України, яка посяде гідне місто серед потужних європейських держав.

Шановні одесити та мешканці Одещини! В нашому регіоні протягом багатьох сторіч у дружбі та злагоді живуть і працюють представники більш ніж 130 національностей. Одеса завжди була і є європейським містом, а одесити постійно відчували себе частиною європейської спільноти. Наш край подарував світові чимало видатних діячів науки, культури, мистецтва.  Все це було б неможливо без любові до нашої Вітчизни, без тієї природної соборності, що панує в наших душах.

Щиро вітаю всіх вас із Днем соборності України! Сердечно бажаю міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! Хай береже вас Бог!


Голова Одеської обласної
державної адміністрації

І.В.Плачков

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X