Новини
22.01.2007 Управління внутрішньої політики Одеської міськради відзвітувало про зроблене.

Начальник управління Наталка Чайчук зробила це 22 січня під час брифінгу у малому залі Одеської міської Ради.
Саме з ініціативи управління та за підтримки громадських об”єднань при Одеському міському голові створені і активно діють громадські дорадчі органи. Серед них Політична консультативна рада, Координаційний центр об”єднань ветеранів міста Одеси, Рада представників етнонаціональних товариств. 

Утворена Координаційно-консультативна рада релігійно-світської злагоди при Одеському міському голові дозволяє залучати духівництво різних церков  до участі у благодійних заходах. Значне зацікавлення серед одеситів викликали організовані у виставковому залі управління внутрішньої політики Одеської міськради виставки християнського живопису, виставка різної ікони.
Минулого року в Одесі проведені екуменічні служби присвячені Дню міста, в пам”ять про постраждалих від голодоморів в Україні і політичних репресій.  Спільно з представниками Української Православної Церкви в Одесі проведений ярмарок „Світ православний”.

Вперше в Одесі управлінням започатковане Козацьке коло. До сформованої Координаційної Ради козацьких об”єднань увійшли більшість з тих які реально діють на території міста (17 з 23-х). Саме завдяки зусиллям цієї Ради в Одесі відтепер діє музей козацької історії. „Члени Координаційної Ради роблять все можливе для збереження козацької історії на Півдні України. Достатньо сказати, що в Одесі і області дотепер збереглися старовинні козацькі цвинтарі”, сказала Наталка Чайчук.

У круглому столі „Клуб лідерів”, створеному за підтримки управління внутрішньої політики, беруть участь лідери 56 громадських організацій міста. В рамках клубу організовані, зокрема, зустрічі з головами депутатських комісій міськради. Робиться все можливе для залучення громадських організацій Одеси до реалізації різноманітних соціальних проектів.

Начальник управління внутрішньої політики Одеської міськради, у відповідь на запитання журналістів, висловила сумнів у тому, що вже цього року перенесений з Куликового поля у парк Ленінського комсомолу пам”ятник Володимиру Леніну повернеться на своє попереднє місце. На цьому наполягають комуністи.
„Перш за все має бути рішення суду. Хоча суд першої інстанції задовольнив вимоги позивачів від Компартії України, але є ще суд Апеляційний. Його вердикту ще немає Крім цього на організацію перенесення необхідні гроші. Оскільки пам”ятник переносили до парку Ленінського комсомолу за рахунок спонсорів – навіть якщо буде рішення суду про необхідність його перенесення у зворотньому напрямку це можливе лише на добровільні пожертви. Мені складно відповісти на запитання чи є у нашому місці люди бажаючі вкласти власні гроші у повернення Леніна на Куликове поле”, наголосила Наталка Чайчук.

Вона зазначила, що у 2007 році управління внутрішньої політики Одеської міськради продовжить роботу в рамках діючих круглих столів і Координаційних Рад. Серед планів є звернутися до депутатського корпусу з проханням збільшити розмір фінансування для підтримки громадських організацій, які „реально працюють у причорноморському місті”.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X