Новини
23.01.2007 ОДЕСА. У місті відкрито Центр соціально-психологічної реабілітації дітей

19 січня, у день Хрещення Господнього, митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел, здійснив освячення Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Відкриття центру - це частина реалізації програми одеської міської влади «Чужих дітей не буває». Її ціль - допомогти підліткам, які залишилися без батьківської опіки й стали на шлях наркоманії, проституції та злодійства.

Митрополит Агафангел звернувся до присутніх з архіпастирським словом. «Православна Церква завжди піклувалася про підростаюче покоління, починаючи із часів хрещення Русі, - відзначив він. - Втішно, що нині Церква й суспільство знову знайшли сфери спільної діяльності на благо нашого народу. У тому числі, і у вихованні підростаючого покоління».

Владика подякував Одеському міському голові Е.Гурвіцу, зусиллями якого відроджується духовність у місті. За рік міські влада доклала чимало зусиль, щоб відкрити ще один дитячий реабілітаційний центр. Торік у цей же день була відкрита дитяча установа неподалік від Свято-Успенського Одеського чоловічого монастиря.

Прес-служба Одеської єпархії
http://orthodoxy.org.ua/uk/node/5300

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X