Новини
26.01.2007 В Одесі молилися за єдність християн

П'ятий рік поспіль в Одесі проведена молитва за єдність християн. Вона зібрала духівництво Української Автокефальної Православної Церкви, Української Православної Церкви Київського Патріархату, Римо та Греко-католицьких церков, Християн Віри Євангельської, Пресвітеріанської, Реформаторської церков та інших.
Організатори молитви за єдність християн запевняють, що такі зустрічі духівництва різних церков і далі будуть традиційними..
Розповідає єпископ Одесько-Симферопольської діецезії Римо-Католицької Церкви Броніслав Бернацький:
„Я дуже вдячний священикам і пасторам, які відгукнулися на заклик про спільну молитву за єдність. Будемо далі продовжувати такі зустрічі скільки будемо жити на цій землі. Дуже радий, що відбувається це у нашому Римо-Католицькому Соборі. Такі спільні молитви вже були у Кіровограді. Плануємо їх у Миколаєві, Херсоні та інших великих обласних центрах”, сказав єпископ Броніслав Бернацький.
Учасники спільної молитви пройшлися хресною ходою у будинку Кафедрального Собору РКЦ. Після цього представник кожної конфесії мав можливість звернутися до присутніх віруючих.
Українську Автокефальну Православну Церкву на спільній молитві представляв о.Олександр Філіппов. Єпископу РКЦ був подарований примірник першого у цьому році  номера всеукраїнської газети УАПЦ „Україна православна”.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X