Новини
27.01.2007 Міська влада Одеси не проти прийняти „Молоду гвардію” у комунальну власність

Відповідне рішення ухвалили депутати 26 січня на сесії Одеської міської Ради.

Щоправда, знаний далеко за межами України дитячий оздоровчий центр „Молода гвардія” може стати власністю міста лише у разі дозволу з боку Кабінету міністрів України та Фонду державного майна. За словами Одеського міського голови Едуарда Гурвіца, він вже мав розмову з Валентиною Семенюк і вона висловила готовність розглянути це питання.
 
Едуард Гурвіц у виступі перед депутатами наголосив, що сьогодні дитячий оздоровчий центр не працює на повну потужність. „Кількість дітей, які відпочивають у „Молодій гвардії” мізерна. На часі навести там лад і відродити реальні можливості оздоровчого центру. У разі ефективного його використання це буде на користь місту і територіальній громаді”, сказав міський голова.

Під час обговорення згаданого питання депутати міськради висловлювали думку, що лише перевід „Молодої гвардії” у комунальну власність унеможливить його фактичне знищення, як це було з десятками одеських санаторіїв на березі Чорного моря, що належать „Укрпрофоздоровниці”.

Одеський міський голова Едуард Гурвіц запевнив депутатів, що  галузеве призначення дитячого оздоровчого центру „Молода гвардія”, у разі передачі у комунальну власність, залишатиметься без жодних змін.

Директор Благодійного Фонду „Молода гвардія” Любов Рогатинська, присутня на сесії, в інтерв”ю місцевим засобам масової інформації погодилася з думкою про те, що під час вирішення подальшої долі дитячого центру „без сумніву слід враховувати і інтереси міської громади. „Молода гвардія” збережена від остаточного знищення саме завдяки спільним зусиллям одеситів. Переконана, що ця неоціненна земля на березі моря далі буде служити дітям”.


Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X