Новини
29.01.2007 На Одещині згадали героїв Крут і Євгена Гірника

28 січня у місті Ананьєві Одеської області,на центральній вулиці,біля памятника Тарасу Шевченко, відбувся інформаційний пікет та громадські збори,присвячені памяті Героїв Крут та памяті Героя України Євгена Гірника,організовані Ананьївською районною організацією партії Народний Союз „Наша Україна”, Народний Рух України за участтю районної козацької паланки, партії „Пора”та місцевої інтелигенції.
Перед присутніми виступив помічник  народного депутата України,голова Ананьївської районної організаціїї партії Народний Союз Наша Україна, депутат Ананьївської районної ради Володимир Сєдов, який у  своїй промові привітав усіх присутніх і подякував за те, що не зважаючи на мороз вони прийшли вшанувати память Героїв.
„Будьмо гідними памяті патріотів, які загинули під Крутами. Україна сьогодні дуже потребує героів які  виступлять на захист української державності і будуть захищати її навіть ціною власного життя, як це здійснив герой України Олекса Гірник”. Після невеличкого виступу Володимир Сєдов запропонував представникам громадських зборів внести клопотання перед владними структурами про перейменування кількох з вулиць міста Ананьїва на вулиці Олекси Гірника  та Героїв Крут. Запропоновано також назвати іменем Олекси Гірника один з навчальних закладів Ананьївського району.
Голова Ананьївської районної організаціїї РУХу Валерій  Янкевич у власному виступі докладно розповів історію подвигу героїв Крут, підкреслив необхідність єднання сьогодні всіх проукраїнських сил та наголосив на необхідності формування національної самооборони.
Місцевий поет, депутат Ананьївської районної ради Борис Драїм закликав до єднання політичні сили -  учасників „помаранчевої” революції.
На громадських зборах було прийняте рішення звернутись до міської, районної та обласної Рад з проханням перейменування декількох вулиць в Ананьївському районі на вулиці Євгена Гірника та Героїв Крут, а також назвати один з навчальних закладів Ананьївського району ім.”ям Героя України Євгена Гірника.

Ігор Столяров
Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X