Новини
30.01.2007 «УАПЦ за розвиток міжконфесійного соціального служіння, але чітко і принципового відстоюватиме позиції Православ”я”.

«УАПЦ за розвиток міжконфесійного соціального служіння, але чітко  і принципового відстоюватиме позиції Православ”я”.«УАПЦ за розвиток міжконфесійного соціального служіння, але чітко  і принципового відстоюватиме позиції Православ”я”.Про це під час зустрічі з представниками управління внутрішньої політики Одеської міськради сказав єпископ Одеський, вікарій Київської митрополії, Владика Богдан.
Він особливо наголосив, що УАПЦ готова до діалогу в рамках Координаційної Ради духовно – світської злагоди при Одеському міському голові.

Владика закликав керівників управління і до співпраці з Українською Православною Церквою (у єдності з Московським Патріархатом). „Безглуздо виглядало б об”єднання понад 20 конфесій і при цьому ігнорування найчисельнішої в регіоні християнської конфесії. Ми готові до співпраці і будемо далі брати участь у різноманітних соціальних проектах в Одесі. Наші священики завжди відповідали на заклики до плідної співпраці і готові щодня творити добрі справи”, сказав Владика Богдан.
Преосвященнійший оглянув виставковий зал управління внутрішньої політики міськради.

30 січня єпископ Одеський, вікарій Київської митрополії Української Автокефальної Православної Церкви так само мав ознайомчі зустрічі з єпископом Римо-Католицької Церкви в Одесі, Його Екселенцією Броніславом Бернацьким і єпископом Німецької Євангелічної Лютеранської Церкви Георгом Гюнчем.

Під час цих зустрічей Владику Богдана ознайомили з нинішнім розвитком і історією РКЦ і НЄЛЦУ в Одесі і області. Мова йшла про можливість спільної участі у різних соціальних акціях. Одеський єпископ УАПЦ оглянув Кафедральний Собор Успення Пресвятої Богородиці Римо-Католицької Церкви. Цікавою була і розповідь про перспективи реставрації в Одесі будинку німецької лютеранської церкви.

Обіцянку реагувати на кожне прохання вірних УАПЦ почув Владика Богдан під час зустрічі у відділі релігії Одеської обласної державної адміністрації. Преосвященнійший запевнив, що працюватиме в Одесі заради зміцнення церкви, зростання кількості громад вірних Української Автокефальної Православної Церкви.
„Я не випадково погодився працювати саме в Одесі. Громади наші ще не є достатньо міцними, але відчуваю рішучий настрій місцевого духівництва. Переконаний – попереду у нас багато роботи, яка матиме успіх. Запорука цього – єдність серед священиків УАПЦ”, сказав Єпископ Одеський, вікарій Київської Митрополії.


дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X