Новини
12.02.2007 Німецьку лютеранську кірху в Одесі відновлять

Як стало відомо на проведеній у міській Раді 12 лютого зустрічі з журналістами, плідно працює очолювана віце-прем’єром Дмитром Табачником урядова комісія, яка має відповісти на запитання щодо подальшої долі земель і приміщень колишнього Одеського інституту сухопутних військ. До її складу входить заступник Одеського міського голови Михайло Кучук. За його словами, вже найближчим часом комісія виступить з конкретними пропозиціями і оголосить проект рішення для подання до Кабінету міністрів України.

 Комісія вивчила ситуацію з майном колишнього вищого навчального закладу Збройних Сил України.

 Місто готове прийняти до комунальної власності усі приміщення інституту для подальшого розміщення там, серед інших освітніх закладів, військового політехнічного інституту. У одному з будинків після капітального ремонту планується розмістити міські служби та обласний архів. Розроблено план розселення 600 сімей військових, які мешкають на території колишнього інституту сухопутних військ.

 На прес-конференції заступника Одеського міського голови, проведеній 12 лютого, журналісти почули відповіді і на чимало інших запитань. Зокрема, Михайло Кучук спростував інформацію про можливу зміну цільового призначення іподрому. „Жодних рішень з цього питання міська влада не ухвалювала”, - наголосив посадовець.

 Михайло Кучук повідомив журналістам, що вже вирішено і проблему з розселенням мешканців зруйнованого цими днями житлового будинку на вулиці Катерининській, 61. Ця надзвичайна пригода стала можливою внаслідок проведення незаконних робіт з метою реконструкції нижньої квартири. Усі попередження відповідальних міських служб власник квартири проігнорував. Наразі вирішується питання про порушення карної справи. Відомий власник квартири, затримано осіб, які проводили реконструкцію. Міськвиконком ймовірно виступить з позовом на суму вартості квартир, які змушені надати постраждалим мешканцям зруйнованого будинку.

 Заступник Одеського міського голови назвав цілком реальними плани реалізації проекту будівництва естакади між міськими районами „Таїрова” і „Котовського” (через одеську затоку). Проект було розроблено голландською стороною.

 Михайло Кучук спростував інформацію про подання судових позовів у зв’язку з планами відновлення в Одесі напівзруйнованого будинку Німецької Євангелічної Лютеранської Кірхи. „Такий будинок, як Німецька лютеранська кірха, безсумнівно необхідно відновити. Це пам’ятка історичної Одеси.   Ми надаватимемо організаторам реставрації необхідну підтримку. Як відомо, кошти на це виділяє німецька сторона”, - сказав посадовець.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X