Новини
13.02.2007 Владика Богдан: «Співпраця з владою Одеси буде продуктивною”.Від часу призначення єпископом Одеським, вікарієм Київської митрополії УАПЦ Владика Богдан двічі відвідав Одесу.
Він ознайомився з життям громад церкви, соціальним служінням духівництва, провів багато цікавих зустрічей. Усі дні були перенасичені зустрічами.

Своїми враженнями Владика поділився з пресовою службою УАПЦ в Одесі.

Прес служба: Які Ваші враження від перших двох візитів до Одеси? Є перспективи для зростання громад і зміцнення УАПЦ на Одещині?

Владика Богдан:
Від візитів до Одеси в мене залишились різноманітні враження, позитивних значно більше. Українська Автокефальна Православна Церква на Одещині не має сильних позицій, хоча  має  історичне коріння свого існування. Я свідомо просив призначення на кафедру  де  майже не існує громад, але є перспектива розвитку і росту. Крім цього, мене радує самовіддане соціальне служіння мого духовенства громаді м. Одеси та області. Зокрема, це опіка за дітьми сиротами, хворими на СНІД та онкологічні захворювання. Також, було приємно зустрітися з багатьма людьми готовими надавати всебічну поміч.

Прес служба: Чи готові Ви, як єпископ Одеський, долучитися до міжконфесійної соціальної співпраці в Одесі?

Владика Богдан:
Так, готовий. Думаю, що спільними зусиллями зможемо досягти кращих результатів. Надіюсь, що співпраця буде проходити в дусі любові.


Прес служба: Які враження від зустрічі з Одеським міським головою? Чи прагне, на Вашу думку, влада до діалогу з церквами?

Владика Богдан:
Мені випала честь зустрітися з Едуардом Йосиповичем і привітати  його з днем народження. Зустріч була приємна і тепла. Чув багато добрих слів про міського голову і сам переконався що він є людиною достойною, доброю і саможертовною для блага людей за яких відповідає і має покликання опікуватись.  Впевнений, що співпраця з владою, особливо у сфері соціального служіння, буде продуктивною на благо Одеської громади.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X