Новини
13.02.2007 В Одесі відкритий ще один центр обслуговування інвалідів

Відкриття Центру сервісного обслуговування і ремонту безмоторних засобів протезування для інвалідів міста Одеси стало можливим внаслідок виконання проекту в рамках соціального замовлення за 2006 рік. Серед його ініціаторів – Одеське міське товариство інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів „Спілка організацій інвалідів України”.

Відтепер, завдяки відкритому на базі Одеського товариства сліпих центру поточного року буде можливість організувати безкоштовне обслуговування інвалідів, які цього особливо потребують. Як наслідок, для людей, які змушені використовувати відповідні засоби протезування, будуть створені умови для соціальної реабілітації і активного залучення у суспільне життя. Зокрема, передбачається, що реалізація проекту дозволить значно більшій кількості інвалідів самостійно себе обслуговувати.

Частина з них буде мати можливість працевлаштуватися.

Спроби відкрити такий центр в Одесі робили ще десять років тому, але лише тепер задуми стали реальністю.

За допомогою соцзамовлення (отримано 10 тисяч гривень) працівники центру вже придбали прилади необхідні для обслуговування засобів пересування інвалідів.

В середньому, за словами планується відновлювати дві коляски на добу.

На думку директора центру сервісного обслуговування і ремонту безмоторних засобів протезування для інвалідів Володимира Лук”янова, його відкриття є надзвичайно важливою подією. „Потреба у засобах для пересування інвалідів є величезною. Їхня вартість теж найчастіше не по кишені інваліду. Навіть вітчизняного виробництва коляска є достатньо коштовною (до 5 тисяч гривень). Лише в Одесі нам відомі 1200 інвалідів колясочників”.

Організатори центру сподіваються на подальшу всебічну підтримку міської влади.


Ігор Столяров

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X