Новини
28.02.2007 Едуард Гурвіц одержав відзнаку Міжнародного Республіканського Інституту США „Герой демократії”.


Про це стало відомо 28 лютого під час зустрічі Одеського міського голови з керівником Програм Міжнародного Республіканського Інституту США Брайяном Меффордом.

Едуарду Гурвіцу вручили копії статті останнього випуску газети МРІ з повідомленням про відзнаку.

Міжнародний Республіканський Інститут США працює у 50 країнах світу, допомагаючи їм у демократичному розвитку. В Україні цю роботу було розпочато більше 10 років тому, і вона полягає у здійсненні незалежної консультативної та політичної допомоги, співпраці з місцевими адміністраціями.

Кожні три місяці року МРІ обирає представника однієї з 50 країн світу, який сприяє демократичному розвитку. У останньому кварталі минулого року „Героєм демократії” став Едуард Гурвіц.

На зустрічі з міським головою було обговорено і відкриття в Одесі регіонального офісу МРІ. Керівник Програм Міжнародного Республіканського Інституту США Брайян Меффорд повідомив журналістам, що попередню домовленість „про сприяння з боку міської влади” вже досягнуто. За сприятливого збігу обставин відкриття офісу може відбутися вже весною 2007 року.

Американські гості планують провести в Одесі і кілька навчальних семінарів для місцевих депутатів та представників політичних партій. Їх буде присвячено проблемам роботи з бюджетом, земельним питанням, спілкуванню з виборцями.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X