Новини
07.03.2007 За недолуге прибирання снігу Едуард Гурвіц покарав одеських чиновників.


Розпорядження „Про притягнення до дисциплінарної відповідальності та застосування заходів дисциплінарного впливу до посадових осіб виконавчих органів Одеської міської ради та керівників комунальних підприємств за неналежне виконання заходів із своєчасної та якісної локалізації наслідків снігопаду” підписав 7 березня Одеський міський голова Едуард Гурвіц.
„Рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 26.10.2006 р. № 559 „Про заходи щодо ліквідації снігових заметів та ожеледиці на території м. Одеси в зимовий період 2006 – 2007 рр.” було визначено перелік дієвих заходів щодо забезпечення ліквідації снігових наметів та ожеледиці                в місті.
 Зазначеним рішенням головам районних адміністрацій Одеської міської ради, управлінням Одеської міської ради: житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу (Рубля М.В.), розвитку споживчого ринку і захисту прав споживачів (Малін О. Л.), комунальним підприємствам “Міські дороги” (Батурін В.М.), “Одесміськелектротранс” (Новіков В.С.), керівникам підприємств та організацій усіх форм власності було доручено забезпечити в зимовий період 2006 – 2007 рр. безпечний стан транспортних магістралей для руху пішоходів та транспорту.
У першу чергу було доручено проводити очищення від снігу зупинок громадського транспорту, дощоприймачів, тротуарів та посипку піском проміжних, кінцевих зупинок, обов’язково здійснювати очищення вулиць та доріг від снігу до бордюрів, для запобігання утворення снігових заметів та ожеледиці своєчасно здійснювати очищення від снігу тротуарів по всій ширині, прибудинкових територій та майданчиків для сміттєзбиральників, зі згортанням снігу до пристовбурних кілець дерев, не допускати переміщення, перекидання сколотого льоду та снігу на проїжджу частину й ділянки зелених насаджень.
         Пунктом 1 зазначеного рішення був створений штаб з координації робіт підприємств та організацій з ліквідації снігових заметів та ожеледиці, начальником якого був визначений начальник управління дорожнього господарства та благоустрою міста Одеської міської ради Підгайний С.Г., проте зазначений штаб не в повній мірі виконав обов’язки з координації робіт з очищення від снігових заметів та ожеледиці вулиць міста Одеси.
У період з 22 по 23 лютого 2007 року в місті Одесі випало 33,4 мм осадків, що склало майже місячну норму лютого, створивши соціальну напругу та незручності для населення міста, викликавши перебої у роботі міського транспорту загального користування.
 Виконавчі органи Одеської міської ради та комунальні підприємства, на яких було покладено виконання заходів, визначених рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 26.10.2006 р. № 559 „Про заходи щодо ліквідації снігових заметів та ожеледиці на території м. Одеси в зимовий  період 2006 – 2007 рр.” не виконали у повному обсязі поставлені перед ними завдання, у зв’язку з неналежним контролем з боку їх керівників.
Зокрема, комунальне підприємство «Міські дороги» недостатньо ефективно справилося з завданням щодо розчищення проїжджої частини, районні адміністрації не забезпечили своєчасне вивезення снігу з магістральних шляхів, вулиць, площ та тротуарів, а також посипання піском проміжних, кінцевих зупинок громадського транспорту”, йдеться у розпорядженні.
Неякісне виконання своїх обов’язків вищевказаними особами призвело до незадовільної роботи міського пасажирського транспорту, неможливості безпечного пересування мешканців міста Одеси, підвищення травматизму та збільшення випадків звернення до установ охорони здоров`я.
Наказом начальника управління з фізичної культури та спорту за безвідповідальність звільнено директора КПНЗ «ДЮСШ № 5» Антонова С.О., оголошена догана директору КПНЗ «КДЮСШ № 8» Гіско Л.В.
Наказом начальника управління освіти та науки оголошено догани директорам: загальноосвітньої школи II-III ступенів № 31 Цуніцькому А.Г., загальноосвітньої школи I-III ступенів № 37 Чепель Н.О., загальноосвітньої                                           школи I-III ступенів № 43 Яковлеву Ю.Я., загальноосвітньої                                                     школи I-III ступенів № 52 Мацкул Н.М., загальноосвітньої                                          школи I-III ступенів № 105 Поліщук Т.В.
Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом законів про працю України, Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування в України», Законом України «Про державну службу», з метою недопущення у майбутньому ситуацій, що призводять до соціальних напружень у місті оголошені догани багатьом одеським чиновникам.
Підписане розпорядження передбачає:
1. Оголосити догану:

- Балану Миколі Миколайовичу – голові Малиновської районної адміністрації;
- Тельваку Миколі Миколайовичу – голові Приморської районної адміністрації;
- Стоянову Олегу Леонідовичу – першому заступнику голови Приморської районної адміністрації;
- Аймедовій Ірині Миколаївні – заступнику голови Київської районної адміністрації;
- Панасенку Володимиру Миколайовичу – заступнику голови Малиновської районної адміністрації;
- Пивоварчику Олегу Івановичу – заступнику голови Суворовської районної адміністрації;
- Підгайному Сергію Григоровичу – начальнику управління дорожнього господарства;
- Рублі Миколі Васильовичу – начальнику управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу;
- Захарченку Валерію Івановичу – начальнику інспекції з благоустрою міста;
- Батуріну Віталію Миколайовичу – директору комунального підприємства «Міські дороги»;
- Маліну Олександру Львовичу – начальнику управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів;
- Качуру Федору Олексійовичу - директору комунального підприємства «ДЄЗ  «Чубаївське»;
- Орловському Анатолію Йосиповичу - директору комунального підприємства «ДЄЗ «Жовтневе»;
- Похлєбіну Віктору Михайловичу - начальнику комунального підприємства «Аварійна служба Суворовського району»;
- Страшному Віктору Андрійовичу - директору комунального підприємства «ДЄЗ  «Центральне»;
- Антоненку Анатолію Івановичу – головному лікарю комунальної установи «Міська стоматологічна поліклініка № 5»;
- Клещенко Зінаїді Іларіонівні - головному лікарю комунальної установи «Міська дитяча поліклініка № 2».

2. Суворо попередити про персональну відповідальність:

- Ворохаєва Анатолія Івановича – першого заступника міського голови;
- Убірію Вахтангі Шалвовича - заступника міського голови;
- Фідірко Тетяну Георгіївну - заступника міського голови;
- Параскевича Юрія Владиславовича - голову Київської районної адміністрації;
- Штогріна Івана Дмитровича - голову Суворовської районної адміністрації;
- Шмідта Андрія Павловича – начальника управління транспортного комплексу міста;
- Новікова Валерія Симоновича – директора комунального підприємства «Одесміськелектротранс».

Юридичному управлінню Одеської міської ради   доручено підготувати звернення до прокуратури м. Одеси з проханням дати оцінку відповідності вимогам чинного законодавства України діяльності керівників  підприємств та організацій, які повинні були вжити заходів з ліквідації снігових заметів та ожеледиці, згідно з рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради  від 26.10.06р. № 559 „Про заходи щодо ліквідації снігових заметів та ожеледиці на території м. Одеси в зимовий   період 2006 – 2007 рр.”:

- ТП "Одеса-Товарна";

- АТП-15162;
- Одеська філія ВАТ "Київ-Дніпровська ППЗТ";
- ТОВ «Фортуна»;
- МПП «Базальт»;
- ТОВ «Чорноморгідробуд»;
- ТОВ «Мрія»;

- Автодорожній технікум;

- ВАТ «Укрхліббуд»;

- Академія зв’язку;

- НВО «Холодмаш»;

- завод «Продмаш»;

- ВАТ «Сільгоспмаш».

           Враховуючи, що деякими підприємствами торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування, було порушено вимоги Закону України «Про благоустрій населених пунктів», начальнику управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Маліну О.Л.,                    у межах наданих повноважень, посилити контроль за їх діяльністю.

Першому заступнику міського голови Анатолію Ворохаєву заступникам міського голови Михайлу Кучуку та Вахтангу Убірії, відповідно до розподілу обов’язків, доручено підготувати та внести на розгляд виконавчого комітету Одеської міської ради пропозиції стосовно матеріально-технічного забезпечення заходів з благоустрою території м. Одеси.

          Доручити заступнику міського голови Фідірко Т.Г. вирішити питання щодо надання громадянам, які особливо потребують допомоги та постраждали під час снігопаду, матеріальної допомоги на лікування.

 Контроль за виконанням цього розпорядження Одеський міський голова Едуард Гурвіц залишив за собою.
                               

Ігор Столяров
                                Одеса

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X