Новини
12.03.2007 Одеса стала для світу прикладом піклування за безпритульними тваринами.

Про це 12 березня на зустрічі з Одеським міським головою Едуардом Гурвіцем сказали представники делегації Німецької спілки захисту тварин. У складі були Голова Німецької спілки Вольфганг Апель, екс посол Німеччини в Україні Еберхард Гайкен та керівник проекту в Одесі Герд Фішер.

Гості відзначили, що відкритий в Одесі два роки тому притулок для безпритульних тварин успішно виконує покладені на нього завдання. „Про притулок у вашому місті знають далеко за межами Одеси. Він є прикладом для наслідування. Ви підтримуєте справу, яка має суспільне визнання”, сказав у привітальному слові Вольфганг Апель.
За останні 15 місяців у притулку були стерилізовані близько чотирьох тисяч тварин. Ще вісім тисяч одержали необхідну медичну допомогу. Чимало тварин знайшли нових господарів серед одеситів.

Гості висловили надію, що за підсумками візиту делегації до Одеси розмір фінансування витрат притулку для тварин з боку меценатів з Німеччини значно зросте. Вже відомо про намір продовжити фінансування на наступні два роки.

Едуард Гурвіц зауважив, що проблема безпритульних тварин для Одеси надзвичайно важлива і муніципалітет робить все можливе для її вирішення. Він подякував меценатам з Німеччини та інших країн світу, які фінансово підтримують діяльність притулку.
Освячення приміщення притулку два роки тому зробили священики Української Автокефальної Православної Церкви.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X