Новини
15.03.2007 Учасники засідання виконкому Одеської міськради говорили про проблеми інвалідів...


Неабияку увагу членів виконкому  привернув виступ заступника начальника управління фінансів Одеської міськради  присвячений проекту рішення „Про затвердження  звіту „Про виконання бюджету міста Одеси на 2006 рік”. Стало, зокрема, відомо, що прибуткова частина бюджету Одеси 2006 року склала один мільярд 385,3 мільйони гривень. Головним джерелом надходжень до минулорічного бюджету залишається плата за землю.

Трохи менше половини бюджетних коштів Одеси були спрямовані на фінансування витрат галузей соціально-культурної сфери.  Витрати на житлово-комунальне господарство склали 205, 7 мільйонів (15,8% від витрат).

У звітний час забезпечена своєчасна виплата зарплати усім працівникам бюджетної сфери. У грудні 2006 року зарплату виплатили достроково.

Проект рішення про виконання бюджету Одеси  за минулий рік будуть розглядати на усіх депутатських комісіях міської Ради. Це дозволить відповісти на можливі запитання і внести необхідні доповнення.

Управління фінансів заявило про готовність надати депутатам інформацію, яка їх цікавить.

Не менш цікавим був і презентований начальником управління  соціального захисту населення  та праці Одеської міськради Світлани Пустильникової проект рішення, що стосується основних напрямків  діяльності виконавчого комітету у вирішенні проблем інвалідів на період до 2010 року. Звіт ґрунтувався на інформації наданій районними державними адміністраціями, управліннями і структурними підрозділами Одеської міської Ради.

Зокрема, стало відомо, що станом на 1 січня 2007 року в Одесі мешкає близько 49 тисяч інвалідів. Саме для цієї категорії громадян у муніципалітеті прагнуть створити умови для безперешкодного отримання ними
медичної допомоги, забезпечення освітою і транспортом.
185 будинків міста обладнані пагусами. Управлінням житлово-комунального господарства у 2006 році виконане облаштування пагусами дванадцять об”єктів соціально-культурного призначення. На замовлення управління соціального захисту населення проведені ремонтні роботи ліфтового господарства у будинках де мешкають інваліди з серцево-судинними захворюваннями і колясочники. Минулого року в Одесі встановлені і 196 пагусів для з”їзду з тротуарів на проїзжу частину. За підтримки управління охорони здоров”я минулого року курортне оздоровлення в Одесі
пройшли 523 інваліди. У всіх лікувально-профілактичних закладах міста створені фізіотерапевтичні відділення і кабінети масажу на базі яких проводиться реабілітаційне лікування.

Одеський міський голова Едуард Гурвіц особливо наголосив на важливості щоденної підтримки людей з обмеженими фізичними можливостями. Він закликав відповідальне управління міськради залучати до співпраці, з метою
розв”язання проблем інвалідів та формування цільової міської Програми, громадські організації інвалідів.

Проект вирішено доопрацювати і винести на розгляд наступного засідання виконкому міськради.

Начальник управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Микола Рубля ознайомив присутніх на засіданні з заходами спрямованими на підготовку житлово-комунального господарства Одеси до весняно-літнього сезону 2007 року. Проект рішення розбитий на окремі блоки. Вони стосуються шляхового господарства, зеленої зони, комунальних господарств, спецкомбінатів і так далі.

У квітні і травні в Одесі, серед іншого, планується провести „двохмісячники”,за участю всіх комунальних підприємств, з метою наведення ладу на вулицях Одеси.

Протягом весни і літа цього року будуть виконані роботи на загальну суму приблизно сто мільйонів гривень.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X