Новини
20.03.2007 Президент України мав зустріч з Предстоятелем УАПЦ

На зустрічі Глави держави з Митрополитом Мефодієм (Кудряковим) порушувалось питання створення української помісної Православної Церкви, її значення для національної злагоди і зняття протиріч між гілками Православної Церкви, повідомляє сьогодні прес-служба Президента України.

Віктор Ющенко переконаний, що держава і нація зацікавлені в об’єднанні українського православ’я, бо це — основа духовної консолідації нації. Президент також наголосив на тому, що держава не повинна втручатися у процес формування єдиної церкви, через який мають пройти всі гілки православ’я, і висловив сподівання щодо налагодження між православного діалогу. Такий переговорний процес, на думку Віктора Ющенка, важливо розпочинати без попередніх вимог з будь-чийого боку і вирішувати все лише через консультації.

Митрополит Мефодій підтримав пропозицію Президента щодо активного діалогу між усіма гілками православ’я і підтвердив свою конструктивну позицію в цьому процесі. Він підкреслив, що наполеглива постановка Президентом питання про єдину помісну Православну Церкву дає позитивні результати. «У більшості Церков уже зрозуміли, що це необхідність не лише для Церкви, але й для держави», – сказав Предстоятель УАПЦ.

• http://www.president.gov.ua/news/data/1_14377.html

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X