Новини
20.03.2007 Міська влада заявила про готовність захистити права одеситів.


Недоліки, виявлені під час огляду квартир, призначених для переселення одеситів з їхніх колишніх аварійних помешкань, ледве не стали підставою для справжнього скандалу під час засідання виконавчого комітету Одеської міської міськради.
Було проведено сім засідань робочої групи, з яких три - виїзних. Негаразди виявили під час огляду зазначених квартир члени спеціальної робочої групи, створеної 2 березня цього року під керівництвом Дмитра Монохіді.
Члени робочої групи дійшли висновку, що стан помешкань не відповідає нормальним житловим умовам, і запропонували скасувати схвалену у 2005 році на засіданні міськвиконкому угоду з приватним підприємством „ЛЮДВІГ”.
На засіданні виконкому було ухвалено рішення про надання приватному підприємству двох місяців для виправлення допущених помилок. У разі подальшого ігнорування зауважень, висловлених членами робочої групи, угоду буде розірвано.

Учасники засідання цього ж дня запропонували сесії міськради вирішити проблему фінансування забезпечення ліками мешканців Одеси, хворих на психічні розлади. Серед планів - і відновлення в Одесі роботи міського психоневрологічного диспансеру. Підстави для цього є, адже на обліку в обласному психоневрологічному диспансері в Одесі - 20 тисяч 269 хворих. Серед них - понад триста дітей.

За словами начальника управління охорони здоров‘я Олени Якименко, питання відновлення такого лікувального закладу є достатньо складним і вимагає певного часу. Обласному наркологічному диспансеру вже запропоновано звільнити орендовані приміщення на вулиці Разумовській, де, у разі схвалення міськвиконкому, буде розташовано міський диспансер.

Відсутність необхідного фінансування на закупівлю ліків для людей, які страждають на психічні розлади, не лише загрожує їх стану, але і є певною загрозою для оточуючих. Це хворі, які потребують безперервного лікування.
Управлінню охорони здоров‘я дозволено забезпечувати хворих психіатричного профілю безкоштовними ліками за рахунок міського бюджету - приблизно 15 тисяч гривень щомісяця.

20 березня стало відомо і про намір міської влади реорганізувати комунальні підприємства, які надають мешканцям Одеси послуги з обслуговування житлового фонду міста. Начальник управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Микола Рубля повідомив, що на найближчу сесію буде винесено проект рішення, який передбачає скасування 16 дирекцій єдиного замовника (ДЄЗів) і створення на їхній базі 8 нових підприємств. Це питання вже узгоджено, зокрема, з юридичним управлінням міськради, відпрацьовано статути нових підприємств.

Микола Рубля переконаний, що реорганізація дозволить зменшити витрати на утримання службовців  підприємств житлової сфери. Заощаджені кошти буде спрямовано на фінансову підтримку низового щабля працівників, які обслуговують житловий фонд.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X