Новини
19.03.2007 Орден Св.Станіслава і УПЦ КП - разом.

 

Громадська організація «орден святого Станіслава», яку деякі експерти вважають парамасонською структурою, намагалася провести обряд нагородження своїх членів у Свято-Андріївському кафедральному соборі м. Києва Як відомо, Свято-Андріївський храм, що є кафедральним собором УАПЦ, входить до складу Національного заповідника «Софія Київська». Скориставшись цим, згадана вище громадська організація намагалася провести урочистий обряд нагородження у Свято-Андріївському храмі, без погодження з Патріархією УАПЦ. Оскільки історично масонська ідеологія чужа християнській Церкві, а проведення заходу не було узгоджене з церковною владою, під час нагородження склалася конфліктна ситуація.

Зокрема, представник УПЦ Київського Патріархату прот. Валерій Семанцо, що брав безпосередню участь у сумнівній парамасонській церемонії, намагався без дозволу духовенства Свято-Андріївського собору увійти до вівтаря, однак був зупинений представниками УАПЦ.

Справжній культурний шок у представників УАПЦ та випадкових свідків події викликала нешляхетна поведінка «пріора» «ордену святого Станіслава» п. Вялова, який, використовуючи нецензурні вирази, погрожував фізичною розправою ключареві Андріївського Собору прот. Віталію Даньчаку. Інцидент було зафіксовано журналістами та буде більш детально висвітлено у виданнях УАПЦ пізніше.

Даний випадок ще раз засвідчив, що адміністрація Національного Заповідника «Софія Київська» не прагне нормалізувати свої стосунки з УАПЦ, та продовжує провадити політику, характерну для музейних установ радянської атеїстичної доби.

http://www.uaoc.info/ua/news/news_/?pid=179

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X