Новини
22.03.2007 Усі претензії УПЦ КП до громади УАПЦ в Одесі відхилені судом

Як ми вже повідомляли, Суворовський районний суд Одеси нещодавно ухвалив рішення згідно з яким визнано право власності громади Української Автокефальної Православної Церкви (на чолі з о.Анатолієм Коріньковим) на храм Юрія Переможця в Одесі.
У засіданні тоді брав участь єпископ Одеський, вікарій Київської Митрополії УАПЦ, Владика Богдан (Кулик).
Судові суперечки між конфесіями особливо загострилися після силового захоплення Кафедрального Собору УАПЦ в Одесі вірними УПЦ КП.
Після цього єпископ Одеський УПЦ КП Яків (Макарчук) у ЗМІ вдався до неодноразових образ на адресу вірних Української Автокефальної Православної Церкви. Він ініціював демарші під час засідань Координаційної Ради духовно-світської злагоди. УПЦ КП агресивно виступила проти членства УАПЦ у Координаційній Раді.
Тим часом, вірні УАПЦ не відповідали на ці необґрунтовані закиди, щодня молилися і чекали завершення судового процесу. Саме суд мав засвідчити правдивість вимог однієї зі сторін.
Як і слід було чекати, суд першої інстанції (Суворовський райсуд Одеси) відхилив і назвав необґрунтованими усі вимоги УПЦ КП. 
Представники УПЦ КП спробували оскаржити його у апеляційному суді Одеської області. Але, і тут вони зазнали поразки.
22 березня судді Апеляційного суду ухвалили рішення залишити без задоволення усі вимоги адвокатів УПЦ Київського Патріархату та залишили в силі ухвалу Суворовського районного суду Одеси.
Одразу після завершення судового засідання у каплиці Іова Почаївського о.Анатолій (у присутності вірних УАПЦ) відслужив подячний молебень.
„Я думаю, що це сталося лише після молитовних звернень до Отця Нашого Небесного. Бог бачить де є справедливість. Бог на нашій стороні”, сказав о.Анатолій Коріньков в інтерв”ю пресовій службі УАПЦ в Одесі.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X