Новини
11.04.2007 Виставка християнської літератури відкрита в Одесі


Релігійну літературу у виставковому залі управління внутрішньої політики Одеської міськради представили 16 християнських церков ( серед інших це УАПЦ, УПЦ КП, РКЦ, УГКЦ, НЄЛЦУ, ХВЄ). Виставка відкрита 11 квітня.

На думку директора благодійного фонду „ІОСІФ” Петра Мартьянова, ця виставка засвідчила прагнення багатьох християнських конфесій до миру і співпраці. „Один з перших кроків це проведення ось такої виставки. Такий захід в Одесі відбувається вперше”, сказав Петро Мартьянов.

У відкритті виставки взяв участь і Єпископ Одесько-Симферопольської дієцезії Римо Католицької Церкви, Його Екселенція Броніслав Бернацький. В інтерв”ю  місцевим журналістам він висловив переконання, що проведення подібних виставок буде сприяти міжконфесійному миру і злагоді серед християн Одеси. „Це змінює нашу дружбу. Мусимо шукати те що нас єднає а не те що роз”єднає. Для Одеси це надзвичайно важливий фактор”.

У вересні - жовтні поточного року в Одесі має відбутися  перша міжнародна виставка духовної і релігійної літератури, яка на думку представників різних церков, згуртує ще більше християн. „Сподіваємось, що міська адміністрація надасть допомогу проведенню такої виставки, адже на ній люди будуть мати можливість прийти, побачити, придбати і ознайомитися з цікавими виданнями.
Одеса завжди відрізнялася багато національністю і багатоконфесійністю”, наголосив директор місії „Гедеон”, пастор Валерій Зленський.

На стендах виставки у  залі управління внутрішньої політики міськради  глядачі побачать і чимало цікавої релігійної літератури виданої у світ Одеським християнським відкритим гуманітарним-економічним університетом.

Глядачі мають можливість побачити чимало книжок присвячених історії і сьогоденню УАПЦ.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X